Arpalit BIO Repelent proti komárům a klíšťatům sprej 60 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Skladem na e-shopu

115

Cena za 100 ml: 192 Kč

O produktu

Účinná ochrana před komáry a klíšťaty. Repelentní přípravek ve spreji s hnacím plynem s biopesticidní účinnou látkou 20% IR3535 (ethylbutylacetylaminopropionate) chrání lidi před komáry a klíšťaty až 10 hodin. Přípravek se aplikuje na obnažené části těla (paže, ruce, nohy, chodidla, tvář). Po nanesení repelentu nepoužívejte žádné opalovací nebo kosmetické přípravky (snižují účinnost repelentu).

Hlavní vlastnosti:

  • neobsahuje DEET
  • ochrana až 10 hodin
  • vhodné pro děti starší 1 roku
  • s přídavkem složek, které pokožku ošetřují a chrání

Složení

20% Ethyl butylacetylaminopropionate (IR3535).

Použití

Repelent používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte informace o přípravku uvedené na etiketě. Aplikujte v tenké vrstvě na nechráněné části těla 3x denně u dospělých, 2x denně u dětí od 2 let a u dětí ve věku 1-2 roky 1x denně.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Nestříkejte přípravek do očí ani na oční okolí. U děti mladší 12 let by měli přípravek aplikovat dospělí. Neaplikujte na dětské ruce. Neaplikujte přes řezné rány, poranění, nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Jen pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu se syntetickými materiály.

Extrémně hořlavý plyn (H220), Obsahuje plyn pod tlakem; při zahřívání může vybuchnout (H280), Vysoce hořlavá kapalina a páry (H225), Extrémně hořlavý aerosol (H222), Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout (H229), Způsobuje vážné podráždění očí (H319c).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.