Belathena Startovací balení 1 maska + 1 pár polštářků

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Hydrogelová maska Belathena s Beta-Glukanem

Hydrogelová maska Belathena s Beta-Glukanem a zvýšeným obsahem hyaluronové kyseliny. Liftingová maska Belathena je určena na vysušenou a unavenou pleť a na citlivou pleť s vráskami.

Sluneční paprsky nám působí radost, naše pleť však sluněním ztrácí vláhu a svěžest. Stejně tak při pobytu v klimatizovaných prostorách nebo vlivem stresu. Aby nestrádala dopřejte jí péči, kterou vyrovnáte svůj dluh. Beta-Glukan, aplikovaný na pokožku, působí na pleť chladivým a silně zklidňujícím účinkem, kyselina hyaluronová pokožku silně hydratuje a kolagen podporuje liftingový efekt pro vráskám.

Použití:

Očistěte pleť a přiložte masku na obličej kteroukoli stranou. Maska je rozdělena na dvě poloviny, nejdříve naneste horní část masky, poté dolní. Pleťová maska dokonale přilne a vytvoří „druhou kůži“. Nechte působit 20-40 minut, pak masku odstraňte. Doporučujeme masku používat pravidelně, nejlépe 1x týdně.

Složení:

Betaglukan, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný kolagen, voda, glycerin, antibakteriální látky používané v dětské kosmetice a další podpůrné látky.

Belathena Fill us Patch polštářky

Belathena Fill us Patch polštářky s Hyaluronovou kyselinou jsou jediným kosmetickým přípravkem pro noční mezoterapii vrásek v okolí očí a úst a to v pohodlí Vašeho domova. Aplikace je neinvazivní a nebolestivá. Tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky a tím zajišťuje vysoký stupeň hydratace.

Povrch Belathena polštářků je tvořen unikátními mikrojehličkami:

  • Mikrojehličky jsou tvořeny zesíťovanou Hyaluronovou kyselinou (HA)
  • Tvar mikrojehliček umožňuje průnik HA do hlubších vrstev pokožky
  • Zesíťování HA prodlužuje výsledný estetický efekt

Výsledkem působení Belathena Masky a Belathena Polštářků je hydratovaná a pružná pleť. Opakovaným používáním dochází k vyhlazení vrásek.

Použití:

Polštářek přiložte na jakoukoli část obličeje, například pokožku pod očima, vně očních koutků, koutky úst, oblast mezi očima. Po přiložení polštářku na pleť jemně přitiskněte prsty na jeho střed. Polštářek nechte působit přes noc, alespoň 5 hodin. Aplikace je možná i během dne.

Složení:

Čistá Hyaluronová kyselina 35 mg ve tvaru mikro-jehliček v jednom polštářku.

Upozornění:

Belathena maska i polštářky jsou určeny pro jednorázové použití. Nepoužívejte v místech výskytu akné, na otevřené rány nebo v místech zánětu. Buďte opatrní, pokud je Vaše pleť citlivá na náplasti nebo obklady. Při prvním použití se mohou objevit známky podráždění. Měly by vymizet během 5-10 minut.

 

Kategorie produktu