Bella NIGHT Care Dekoltová maska s gelem 25 ml

Kosmetika

NAVÍC Bella NIGHT Care SKY Cream se třpytkami 30 ml Při nákupu 2 ks vybraných produktů značky Bella Night Care získáte NAVÍC Bella NIGHT Care SKY Cream se třpytkami 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

939

O produktu

Chystáte se na důležité setkání a chcete vypadat skvěle? Osvěžte svou pleť liftingovou a anti-aging maskou, která napojí vláhou Vaši pleť a zvýší tonus pokožky. Pokožka dekoltu bude hydratovaná, vypnutá a bude vypadat svěže. Dekoltová maska Bella Night Care poskytuje profesionální, velmi intenzivní jednorázové anti-aging ošetření. Je určená pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro pleť suchou nebo se znaky vrásek.

Vzpruží pleť a zvýší její tonus

Hydrogel na bázi séra obsahuje unikátní kombinaci 2 typů beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a zajistit tak její hydrataci. Má silný anti-aging efekt. Beta-glukan typu A zvyšuje tonus pokožky, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř. Balení obsahuje Dermální síťovou masku, skleničku s hydrogelovým sérem a keramickou misku značky Thun.

Výsledek:

  • skvěle hydratovaná pokožka
  • pokožka je vypnutá a osvěžená
  • hydrolyzovaný kolagen zlepšuje strukturu a hladkost pokožky

Složení

Kyselina hyaluronová nízko-molekulární: velmi krátké řetězce HA ve výjimečně vysoké koncentraci, pronikají do hlubších vrstev pokožky, zajišťuje její hydrataci a mají silný anti-aging efekt; kyselina hyaluronová vysoko-molekulární: zůstává na povrchu a pokožku zvláčňuje a chrání; beta-glukan A: zvyšuje tonus pleti, zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř; beta-glukan B: chrání citlivou pokožku; hydrolyzovaný kolagen: zlepšuje strukturu a hladkost pokožky.

Použití

Pleť dekoltu před aplikací očistěte, popřípadě ošetřete pleťovým tonikem. Tak odstraníte mastný film a pot, které snižují vstřebávání aktivních látek do pokožky. Ještě složenou masku vložte do misky a nechte ji nasát hydro-gelovým sérem. Přiložte na dekolt, lehce uhlaďte bříšky prstů a nechte působit přibližně 50 minut. Pokud potřebujete hned po aplikaci masky použít make-up, umyjte pokožku čistou vodou nebo tonikem. Používejte masku pravidelně jako běžnou součást kosmetické péče, ideálně 1x měsíčně. Pravidelným používáním se anti-aging efekt prodlužuje. Péči o dekolt můžete vhodně doplnit přípravkem pro každodenní použití Bella Night Care Gel-Cream.

Upozornění

Masku používejte na neporušenou pokožku bez ran nebo zjevných zánětů. S nanesenou maskou nechoďte na přímé slunce. Očištěná pokožka není chráněna proti UV-záření a byla by vystavena zbytečné zátěži.