Kosmetika

Bella NIGHT Care Dekoltová maska s gelem 25 ml

Osvěžte svou pleť liftingovou maskou, která poskytuje profesionální, velmi intenzivní anti-aging ošetření. Napojí pokožku vláhou, vypne a vyhladí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Bella NIGHT Care Dekoltová maska s gelem 25 ml

50116851

Úvod

Chystáte se na důležité setkání a chcete vypadat skvěle? Osvěžte svou pleť liftingovou a anti-aging maskou, která napojí vláhou Vaši pleť a zvýší tonus pokožky. Pokožka dekoltu bude hydratovaná, vypnutá a bude vypadat svěže. Dekoltová maska Bella Night Care poskytuje profesionální, velmi intenzivní jednorázové anti-aging ošetření. Je určená pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro pleť suchou nebo se znaky vrásek.

Vzpruží pleť a zvýší její tonus

Hydrogel na bázi séra obsahuje unikátní kombinaci 2 typů beta-glukanu, hyaluronátu s vysokým poměrem nízko-molekulární HA a kolagenu. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a zajistit tak její hydrataci. Má silný anti-aging efekt. Beta-glukan typu A zvyšuje tonus pokožky, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř. Balení obsahuje Dermální síťovou masku, skleničku s hydrogelovým sérem a keramickou misku značky Thun.

Výsledek:

  • skvěle hydratovaná pokožka
  • pokožka je vypnutá a osvěžená
  • hydrolyzovaný kolagen zlepšuje strukturu a hladkost pokožky

Složení

Kyselina hyaluronová nízko-molekulární: velmi krátké řetězce HA ve výjimečně vysoké koncentraci, pronikají do hlubších vrstev pokožky, zajišťuje její hydrataci a mají silný anti-aging efekt; kyselina hyaluronová vysoko-molekulární: zůstává na povrchu a pokožku zvláčňuje a chrání; beta-glukan A: zvyšuje tonus pleti, zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje podmínky pro tvorbu kolagenu a vyplňuje tak vrásky zevnitř; beta-glukan B: chrání citlivou pokožku; hydrolyzovaný kolagen: zlepšuje strukturu a hladkost pokožky.


Použití

Pleť dekoltu před aplikací očistěte, popřípadě ošetřete pleťovým tonikem. Tak odstraníte mastný film a pot, které snižují vstřebávání aktivních látek do pokožky. Ještě složenou masku vložte do misky a nechte ji nasát hydro-gelovým sérem. Přiložte na dekolt, lehce uhlaďte bříšky prstů a nechte působit přibližně 50 minut. Pokud potřebujete hned po aplikaci masky použít make-up, umyjte pokožku čistou vodou nebo tonikem. Používejte masku pravidelně jako běžnou součást kosmetické péče, ideálně 1x měsíčně. Pravidelným používáním se anti-aging efekt prodlužuje. Péči o dekolt můžete vhodně doplnit přípravkem pro každodenní použití Bella Night Care Gel-Cream.


Upozornění

Masku používejte na neporušenou pokožku bez ran nebo zjevných zánětů. S nanesenou maskou nechoďte na přímé slunce. Očištěná pokožka není chráněna proti UV-záření a byla by vystavena zbytečné zátěži.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.