Ben & Anna Tuhý deodorant BIO Severské dřevo 60 g

Kosmetika

Skladem na e-shopu

209

O produktu

Dopřejte si dokonalou ochranu před potem pomocí přírodního deodorantu s obsahem bambuckého másla a jedlé sody. 100% účinný deodorant s vůní severského dřeva eliminuje zápach potu a zajišťuje pocit svěžesti. Navíc nezanechává bílé stopy ani lepivý pocit v podpaží. Deodorant s pevnou konzistencí se také velmi snadno nanáší. Složení vhodné pro vegany.

Výsledek: 

  • dokonale chrání před potem
  • nezanechává bílé stopy ani lepivý pocit
  • přírodní složení bez syntetické parfemace

Složení

Jedlá soda bojuje proti nežádoucím pachům; bambucké máslo hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku; přírodní oleje a vosky, rozmarýnový extrakt.

Použití

Jednoduše zatlačte prstem na spodní část tuby, aby se deodorant vysunul. Pak už jen stačí nanést tenkou vrstvu do podpaží.

O značce

Ben & Anna jsou jména dvou mladých lidí, kteří opustili městský život se všemi jeho výhodami a vrátili se na venkov, blíže přírodě, protože to lépe ladilo se stylem jejich života. Jako důsledným veganům, jim vždy záleželo na tom, z jakého zdroje jsou produkty, které kupují a vytvořili značku, která ladí s jejich přesvědčením. Ben & Anna vyrábí funkční přípravky, které neobsahují živočišné suroviny a jsou současně ohleduplné k životnímu prostředí.