Deodoranty a antiperspiranty

  (290)
Seřadit podle
 • Bojuje proti pocení a zápachu až po dobu 24 hodin.
 • 5.0
  (2)
  Eliminuje známky nadměrného pocení.
 • 5.0
  (1)
  Dodává pokožce hebkost a poskytuje po dobu 24 hodin ochranu proti zápachu.
 • Poskytuje až 5denní ochranu před potem a zápachem.
 • Má svěží vůni, absorbuje pot a poskytuje 24hodinový účinek proti zápachu.
 • 3.0
  (2)
  Reguluje známky pocení a zanechává pokožku jemnou, suchou a dýchající.
 • 5.0
  (1)
  Odstraňuje vlhkost a nepříjemný zápach a má zklidňující vlastnosti.
 • Poskytuje až 5denní ochranu před potem a zápachem.
Deodoranty a antiperspiranty

Deodoranty a antiperspiranty

Mají společný úkol – ochránit vás co nejdéle před nepříjemným zápachem v podpaží. Výběr správného produktu ale není jen o vůni, jak by se na první pohled mohlo zdát. Mezi deodoranty a antiperspiranty je totiž řada rozdílů. Zatímco deodoranty snižují či překrývají nepříjemný pach, antiperspiranty navíc pocení přímo redukují

Deodoranty nebrání přirozenému pocení

Jak už jsme naznačili v úvodu, deodoranty neblokují přirozené pocení, ale pouze překrývají nepříjemný pach pomocí vonných látek a antibakteriálních přísad. Právě bakterie množící se na povrchu pokožky totiž nežádoucí zápach způsobují. Pokud si chcete být skutečně jistá šetrným složením těchto přípravků, investujte do přírodního deodorantu bez obsahu hliníku či alkoholu. Řada těchto produktů, jako například přírodní tuhé deodoranty ATTITUDE, je navíc balena v recyklovatelném obalu, a jsou tak šetrné k vaší pokožce i životnímu prostředí. Máte-li velmi citlivou pokožku, vyzkoušejte Vichy Deo Mineral roll-on, obohacený o termální vodu, která poskytuje pokožce hydrataci, zklidnění a pocit svěžesti s až 48hodinovým účinkem.

Antiperspiranty oceníte nejen v létě

Pokud chcete aktivně snížit tvorbu potu nebo se potíte nadměrně, bude pro vás lepší volbou používání antiperspirantu. Můžete mu dát přednost také během letních měsíců, kdy se potíte nejvíce. Skvělou volbu představují antiperspirantybez obsahu alkoholu, jako například Vichy Deo Soothing Anti-Perspirant roll-on. V naší nabídce najdete jak dámské, tak pánské antiperspiranty v několika variantách – ve spreji, jako roll-on nebo v tuhém provedení.