Biotter WW-Jet 3000 výměnné hlavice 2 ks

Dentální hygiena

Značka: BIOTTER
Sada dvou kusů náhradních hlavic je určena pro ústní sprchu WW-Jet 3000. Účinně odstraňuje bakterie i zbytky jídla v prostoru pod linií dásní i v těžko dostupných místech mezi zuby.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50103868

Zubní sprcha WW-Jet 3000 slouží k důkladnému vyčištění mezizubních prostor a míst pod linií dásní. Jejím pravidelným používáním si zajistíte krásný úsměv bez plaku a zubních kazů. Postupem času se nicméně hlavice ústní sprchy svou činností opotřebovává. Aby přístroj neustále bezchybně fungoval, je potřeba hlavice pravidelně vyměňovat. Společnost WW-Jet k tomuto účelu vytvořila praktickou sadu výměnných hlavic, které jsou určeny pro ústní sprchu WW-Jet 3000.

2 kusy v balení

Balení obsahuje dva kusy výměnných hlavic, máte proto k dispozici extra náhradní kus, abyste po každém opotřebení nemuseli kupovat nový, ale měli jej ihned připravený doma k použití. Samotná výměna vám nezabere déle než několik málo vteřin, zvládnete ji sami bez cizí pomoci. Hlavice jsou velmi šetrné a doporučují se i pro uživatele s rovnátky, implantáty, můstky nebo těsně přiléhajícími zuby, stejně jako lidem s citlivými zuby a dásněmi. Hlavice totiž ke své práci nepotřebují žádné speciální pasty nebo jiné přípravky – odstraňují nečistoty, mikroorganismy a plak pouze za pomoci vody.

Obsah balení

• 2× výměnná hlavice

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.