Elektronika

CAPiDi BabyAlarm Pearl dětská chůvička

Značka: CAPIDI
  • Dětská chůvička s dosahem až 800 metrů. Automatické párování. S funkcí vibračního alarmu. Výdrž až 109 hodin v pohotovostním režimu.
3 050

O produktu: CAPiDi BabyAlarm Pearl dětská chůvička

50114266

Úvod

Dětská chůvička s příjemný designem, který lehce zapadne do každého dětského pokojíčku. Především však jde o praktického pomocníka, který Vás vždy upozorní, když se dítě probudí a vyžaduje si pozornost. Chůvička má dosah až 800 metrů, můžete proto uklízet celý dům, vařit v kuchyni nebo věšet prádlo na zahradě, aniž byste o dítěti ztratili přehled.

Obousměrná komunikace

Jak dětskou, tak i rodičovskou jednotku dobijete přes noční světýlko, které je dodávané v balení. Na jediné nabití přístroj zajistí funkčnost až 109 hodin v pohotovostním režimu, abyste ho nemuseli dobíjet každý den. Chůvička vyniká velmi nízkou úrovní záření do 10 mA. Tato hodnota je až 25× nižší než u jiných chůviček, takže děti nejsou vystavované dalšímu zbytečnému zdroji záření. Dětská jednotka disponuje mikrofonem, který podporuje obousměrnou komunikaci. Citlivost mikrofonu nebo hlasitost na rodičovské jednotce si snadno nastavíte dle vlastních preferencí.

Bezpečný přenos signálu

Přenos signálu je vždy silný, ale především bezpečný. Díky pokročilému šifrování nehrozí, že by se k signálu dostal někdo nepovolaný. Rodičovskou jednotku můžete pro snadné přenášení připnout na opasek pomocí dodávaného klipu. Kdykoliv se budete blížit na konec dosahu signálu, chůvička Vás bude informovat výstražným zvukem. Přístroj můžete používat po celý rok, zvládne i mrazivé zimní teploty do -20 °C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.