844 909 909|info@drmax.cz

Chůvy a monitory dechu

Narození dítěte patří k nejkrásnějším okamžikům v lidském životě. V prvních měsících vám ke klidu pomůže monitor dechu miminka. Sleduje dýchání a pohyby dítěte a při možném ohrožení miminka vás hlasitě varuje. Abyste slyšeli vašeho potomka i v případě, že jej ukládáte ke spánku v jiné místnosti, jsou ideálním pomocníkem dětské chůvičky. Spolehlivě informují o probuzení miminka, pomohou jej i uklidnit, umí přehrávat melodie a zvládnou posloužit také jako noční světlo. Existují také dražší modely dětských chůviček opateřených kamerou.

Top produkty

Monitor dechu Nanny
Péče o dítě Monitor dechu Nanny
Baby monitor chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Certifikovaný zdravotnický přístroj dle platné legislativy EU, nevydává žádné škodlivé záření.
2495 Kč
Truelife NannyCam H32 video chůvička
Elektronika Truelife NannyCam H32 video chůvička
Chůvička s velkým 3,2" displejem nabízí možnost obousměrné komunikace. Nechybí noční režim pro přehledný obraz i při snížené viditelnosti. Miminku lze ke klidnému usínání pouštět ukolébavky a regulovat hlasitost podle aktuálních preferencí a potřeb.
2590 Kč
Truelife NannyCam V24 video chůvička
Elektronika Truelife NannyCam V24 video chůvička
S dětskou chůvičkou od TrueLife budete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Přístroj má dosah 300 metrů, umožňuje obousměrnou komunikaci, disponuje nočním režimem a režimem VOX pro úsporu baterie.
1990 Kč
Filtry
Péče o dítě
Baby monitor chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Certifikovaný zdravotnický přístroj dle platné legislativy EU, nevydává žádné škodlivé záření.
2 495 Kč
Chůvička s velkým 3,2" displejem nabízí možnost obousměrné komunikace. Nechybí noční režim pro přehledný obraz i při snížené viditelnosti. Miminku lze ke klidnému usínání pouštět ukolébavky a regulovat hlasitost podle aktuálních preferencí a potřeb.
2 590 Kč
S dětskou chůvičkou od TrueLife budete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Přístroj má dosah 300 metrů, umožňuje obousměrnou komunikaci, disponuje nočním režimem a režimem VOX pro úsporu baterie.
1 990 Kč
Babysense II je na obsluhu nenáročný přístroj určený pro použití v domácnostech i zdravotnických zařízeních vhodný pro v zásadě zdravé kojence, vyjma kojenců s vysokým rizikem dechových potíží vyžadujících trvalý lékařský dohled.
2 870 Kč
Dětská digitální chůvička od Smartonu se snadno a bezpečně používá. Samozřejmostí je provoz na baterie a potěší i vysoký dosah až do vzdálenosti 300 metrů bez ztráty signálu. Mějte přehled o tom, co se děje v dětském pokoji.
899 Kč 999 Kč
Digitální elektronická chůva s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů.
2 199 Kč
Přídavnou snímací desku je vhodné použít pro děti, které v postýlce hodně cestují a pro zvýšení komfortu při používání monitoru dechu Nanny BM-02.
966 Kč
Mějte přehled o tom, co dělá vaše dítě, když s ním nejste v místnosti. Pořiďte si chůvičku od Smartonu a vždy budete vědět, když se dítě bude dožadovat vaší pozornosti.
799 Kč 899 Kč
Digitální elektronická chůva zaručuje maximální pocit bezpečí. Nabízí vysoce spolehlivé spojení a řadu funkcí k uklidnění dítěte.
2 559 Kč
Monitor dechu Babysense, jako jediný výrobek na světě, splňuje ty nejnáročnější klinické zkoušky a je také registrován jako zdravotnická pomůcka.
2 370 Kč
Elektronika
Akce -11% Novinka
MOTOROLA MBP 55 dětská chůvička
Společnost Motorola vám nabízí dětskou chůvičku pracující v Eko režimu. Rodičovská jednotka má velký 5" barevný displej a bezdrátový provoz až do 300 metrů. Během noci je aktivní infračervené noční vidění.
5 799 Kč 6 499 Kč
S chůvičkou Motorola své miminko nejen uslyšíte, ale budete ho moct i uklidnit svým hlasem. Zařízení je vybaveno obousměrnou komunikací, kterou využijete ve dne i v noci díky infračervenému nočnímu vidění.
5 199 Kč
Dětská chůvička Motorola MBP 667 HD nabízí dosah 300 metrů. Lze ji připojit na Wi-Fi a nahrávat videa do cloudu Hubble, abyste se k záznamu mohli dostat odkudkoliv. Samozřejmostí je i obousměrná komunikace a šifrovaný přenos dat.
4 599 Kč 5 199 Kč
Mějte své miminko pod kontrolou za všech okolností. Dětská chůvička s dosahem 300 m nabízí obousměrnou komunikaci a můžete ji přes Wi-Fi propojit se svým telefonem.
8 999 Kč
Společnost Philips vytvořila dětskou chůvičku pracující do vzdálenosti 300 metrů. Přenos signálu je bezpečný, není ničím narušován. Signalizace upozorní na nutnost dobití baterií.
1 499 Kč
Dětská audio chůvička s dosahem až 300 metrů vám umožní mít dítě pod kontrolou, i když nejste v jeho bezprostřední blízkosti. Oboustranná komunikace vám umožní na dítě přes chůvičku mluvit, nemusíte jen poslouchat.
999 Kč 1 199 Kč
Elektronika
Akce -15% Novinka
MOTOROLA MBP 50 dětská chůvička
Dětská chůvička Motorola má 5" barevný displej a vysoký dosah 300 metrů. Nabízí možnost obousměrné komunikace, ovládání otáčení, naklánění a zoomu dětské jednotky či úpravu hlasitosti.
4 699 Kč 5 499 Kč
Dětská chůvička od Motoroly s dosahem 300 metrů je vybavena obousměrnou komunikací, zvládá přehrávat miminku ukolébavky a nabízí bezpečný přenos signálu, který je kódovaný technologií DECT a nehrozí jeho narušení.
1 399 Kč 1 599 Kč
Digitální audio chůvička Bayby nabízí jednosměrnou komunikaci na dosah až 300 metrů. Rodičovská jednotka je vybavena LED displejem, který vizuálně znázorní hladinu šumu. ECO MODE zajistí energeticky efektivní přenos signálu.
999 Kč 1 599 Kč
Digitální elektronická chůva zaručuje maximální pocit bezpečí. Nabízí vysoce spolehlivé spojení a řadu funkcí k uklidnění dítěte.
3 559 Kč
Elektronika
Akce -13% Výprodej
Avent Baby monitor SCD603 digitálni video
Chůvička je určena pro kontrolu nad spícím miminkem. Rodičovská jednotka má velký barevný displej a bezdrátový chod, dětskou jednotku umístíte na stěnu a můžete z ní pouštět ukolébavky nebo zapnout tlumené noční světlo.
3 299 Kč 3 779 Kč
Audio chůvička s LCD displejem od Bayby přenáší signál až do vzdálenosti 300 metrů. Můžete si navolit až 5 stupňů hlasitosti. Zařízení měří teplotu vzduchu v okolí dítěte a nabízí jednosměrnou komunikaci.
1 399 Kč 2 199 Kč
Wi-Fi kamera od společnosti Motorola nabízí úsporný provoz v Eco režimu a poslouží vám jako dětská chůvička. Umí obousměrnou komunikaci nebo pouštění ukolébavek v dětské jednotce. Dálkovým ovládáním si můžete obraz přiblížit pro lepší přehlednost.
2 499 Kč 2 799 Kč
Značka Motorola vytvořila dětskou digitální chůvičku s podsvíceným LCD displejem, která nabízí vysoký dosah 300 metrů a při ztrátě signálu vás akusticky upozorní.
1 599 Kč 1 799 Kč
Motorola MBP Baterie pro MBP 11/16 je určená pro dětské elektronické chůvičky značky Motorola s označením 11 a 16.
319 Kč
S dětskou chůvičkou Motorola budete mít neustále přehled o tom, co vaše miminko dělá a potřebuje. Má dosah až 300 metrů a umožňuje obousměrnou komunikaci, takže na něj můžete zpětně mluvit.
1 399 Kč 1 599 Kč
Dětská chůvička Motorola s dosahem 300 metrů je výbornou pomůckou pro všechny rodiče, kteří chtějí mít přehled o svém miminku. Zařízení nabízí bezpečný přenos signálu a dokáže zobrazit optickou indikaci úrovně hluku.
1 249 Kč
Elektronika
Akce -11% Novinka
MOTOROLA FOCUS 88 HD wifi kamera
S Wi-Fi kamerou budete mít přehled o všem, co se děje v dětském pokojíčku, i když tam právě nejste. Přístroj nahrává v HD rozlišení 720p a přenos dat je šifrovaný, aby se k němu nedostal nikdo nepovolaný. Záznam se ukládá do cloudu Hubble.
3 399 Kč 3 799 Kč
Elektronika
Akce -10% Novinka
MOTOROLA FOCUS 72 HD wifi kamera
Můžete mít přehled o bezpečí a pohodě svých potomků, i když s nimi nejste fyzicky v jedné místnosti – dětská chůvička Motorola Focus 72 HD je kompatibilní s telefony, tablety i počítači.
2 699 Kč 2 999 Kč
Dětská chůvička vám zajistí spojení s dítětem 24 hodin denně. Lze ji připojit k internetu, abyste obraz v HD kvalitě 720p viděli na svém chytrém zařízení. Má infračervené noční vidění a dokáže přehrávat ukolébavky.
3 599 Kč 3 999 Kč
Chůvička od společnosti Beurer vyniká mimořádným dosahem 800 metrů. Na výběr máte dva kanály, aby se zabránilo rušení z externích zdrojů. Displej je modře podsvícený pro mimořádnou přehlednost i za nízké světelnosti.
1 952 Kč
Své dítě budete mít pořád na očích, i když bude spát a vy budete na druhém konci domu. Praktická chůvička TOPCOM s dosahem 300 metrů a infračerveným viděním vám zajistí přehled o tom, co vaše dítě dělá a zda není v nebezpečí.
4 999 Kč
Motorola MBP Baterie pro MBP 33/36/853 je náhradní akumulátor pro dětskou chůvičku.
469 Kč
Společnost Motorola vytvořila doplňovkou kameru pro dětskou chůvičku Motorola MBP 36 S. Kamera se propojí s chůvičkou a nabídne vám na rodičovské jednotce obraz celého dětského pokoje. Kameru můžete otáčet do stran i přibližovat obraz za pomoci digitálního zoomu.
2 999 Kč 3 599 Kč
Elektronika
Akce -13%
MOTOROLA FOCUS 85 HD Wifi kamera
Chraňte svůj majetek a dohlížejte na děti s využitím digitální HD video monitoru s wi-Fi připojením. Kamera nahrává videa v HD kvalitě a zvládá pořizovat i statické snímky. Funguje skvěle ve dne i v noci, kdy aktivuje infračervené noční vidění.
3 399 Kč 3 899 Kč
Digitální video chůvička Bayby umožňuje obousměrnou komunikaci pro ještě snazší domluvu. Nezklame vás ani v noci, kdy přepíná na infračervené vidění a ukáže vám teplotu v okolí dítěte. Má dosah až 250 metrů.
2 999 Kč 3 599 Kč
Společnsot Bayby vytovřila dětskou video chůvičku která je určena nejen do domácností, ale také do auta. Stačí jeden pohled a ihned budete vědět, co miminko vzadu v autosedačcce dělá, aniž byste se museli otáčet a rozptylovat se od řízení. Chůvička nabízí dosah až 250 metrů.
3 999 Kč 4 999 Kč
Elektronika
Akce -14%
MOTOROLA MBP 85 Connect
Dětskou chůvičku od Motoroly lze připevnit na stěnu, abyste měli přehled o celé místnosti. Chůvička je vybavena kamerou, která nahrává záznam v HD kvalitě a ukládá ho na cloudové uložiště, takže nejste omezováni žádnou vzdáleností - záznam přehrajete odkudkoliv přes chytrý telefon či tablet.
3 699 Kč 4 299 Kč
Elektronika
Akce -14%
MOTOROLA  FOCUS 66HD Wifi kamera
Společnost Motorola vytvořila Wi-Fi kameru určenou pro domácnosti i kanceláře. Umožní vám nahrávat v HD rozlišení, přibližovat scénu a zvládne i noční vidění za pomoci 7 LED diod.
2 399 Kč 2 799 Kč
Chůvička Motorola je určena pro menší domácnosti, nabízí dosah signálu do 50 metrů. Signál je šifrovaný a nehrozí jeho narušení. Chůvičku lze umístit do stojánku a mít ji vždy po ruce, když je potřeba.
899 Kč 999 Kč
O svém dítěti budete mít přehled ve dne i v noci. Využijte dětskou chůvičku od Motoroly s režimem nočního vidění a kdykoliv je potřeba, letmým pohledem zjistíte, proč si dítě vyžaduje vaši pozornost.
3 199 Kč
U dohledu nad dítětem je lepší mít k dispozici kromě audia i video. To vám zařídí dětská chůvička od Motoroly, kde dětský pokoj můžete sledovat na přehledném displeji.
2 699 Kč
Video chůvička od Motoroly vám zajistí přehled o tom, co se děje v dětském pokoji, když zrovna nejste s miminkem. Mějte klidné spaní a vězte, že se ihned dozvíte, když se dítě probudí.
5 699 Kč
Digitální elektronická videochůva SCD 630 s dosahem až 300 metrů.
5 499 Kč 5 699 Kč
Digitální elektronická chůva s kvalitním oboustraným přenosem zvuku bez přeslechů.
2 299 Kč

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.