Clinic way Noční krém proti vráskám 4° 50 ml

Kosmetika

Značka: CLINIC WAY
PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080281

PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek! C L I N I C WAY – GLOBÁLNÍ INOVACE V PÉČI PROTI STÁRNUTÍ!

První řada dermokosmetiky  s rejuvenačním efektem potlačující stárnutí pokožky je založena na jedinečném vědeckém objevu revolučního REAKTIVÁTORU OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™* se složkou Aqua Calcis, která poskytuje bezpečnou péči i o tu nejcitlivější a alergickou pleť.  Péče proti vráskám pro ženy ve věku 60+.

Noční PEPTIDOVÝ LIFTING bojuje s procesy odpovědnými za vznik gravitačních vrásek pomocí:

  • Reaktivátoru obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE– potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.
  • Komplexu bio-peptidu – stimuluje proces opravy poškození způsobeného stárnutím pokožky. Viditelně posiluje bílkovinné a lipidové struktury odpovědné za normální kompaktnost buněk, elasticitu tkáně, rovnováhu hydratace a ochranu před škodlivými vnějšími vlivy.
  • Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

Hloubková hydratace (88 %*) a regenerace (77 %*), zlepšení pružnosti (92 %*) a snížení ochablosti (77 %*), dvojnásobný nárůst vyživení pokožky*, redukce diskolorace o 16 %*, redukce gravitačních vrásek o 26 %*.

*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.