Homeopatický léčivý přípravek

Boiron Cocculine 30 tablet

Značka: BOIRON

Homeopatický léčivý přípravek Boiron Cocculine je určený k užívání při léčbě pocitu na zvracení – nevolnosti a zvracení bez horečky. Pomáhá zvládnout nevolnost při cestování.

165
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Boiron Cocculine 30 tablet

50002847

Úvod

Homeopatický léčivý přípravek Boiron Cocculine 30 tablet je určený k užívání při léčbě pocitu na zvracení – nevolnosti a zvracení bez horečky. Pomáhá zvládnout nevolnost při cestování autem vlakem či letadlem. Sublingvální tablety – tablety určené ke vkládání pod jazyk – se nechávají pozvolna rozplynout v ústech. Mohou jej užívat dospělí, dospívající a děti od 18 měsíců.


Dávkování

Během zvracení je vždy nutné doplňovat tekutiny, například popíjením rehydratačního roztoku po malých doušcích. Tím se vyrovnává náhlá ztráta tekutin a minerálů z těla. U dětí do 6 let tabletu rozpusťte v malém množství vody, aby nedošlo k jejímu vdechnutí. V závislosti na zlepšení stavu postupně prodlužujte interval podávání přípravku. Jakmile příznaky vymizí, užívání ukončete. Pokud se nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Prevence a léčba nevolnosti a zvracení při cestování

Dospělí a dospívající od 12 let: Den před cestou: 2 tablety nechat rozpustit v ústech 3x denně. V den cesty: 2 tablety nechat rozpustit v ústech 3x denně. Při nástupu příznaků: 2 tablety nechat rozpustit v ústech. V případě potřeby zopakovat. Děti od 18 měsíců: Den před cestou: 1 tabletu nechat rozpustit v ústech 3x denně. V den cesty: 1 tabletu nechat rozpustit v ústech 3x denně. Při nástupu příznaků: 1 tabletu nechat rozpustit v ústech. V případě potřeby zopakovat.

Léčba nevolnosti (pocitu na zvracení) a zvracení bez horečky

Dospělí a dospívající od 12 let: Dvě tablety nechat rozpustit v ústech pří nástupu příznaků. V případě potřeby zopakovat. Děti od 18 měsíců: Jednu tabletu nechat rozpustit v ústech pří nástupu příznaků. V případě potřeby zopakovat. Při nevolnosti a zvracení bez horečky mají děti ve věku 18 měsíců až 6 let užívat tento léčivý přípravek jenom po poradě s lékařem nebo lékárníkem.


Složení

Léčivé látky v jedné sublingvální tabletě (150 mg): Anamirta cocculus (Cocculus indicus) 4 CH 0,375 mg, Strychnos nux-vomica (Nux vomica) 4 CH 0,375 mg, Nicotiana tabacum (Tabacum) 4 CH 0,375 mg, Petroleum rectificatum 4 CH 0,375 mg. Pomocné látky: sacharóza, monohydrát laktózy, magnesium-stearát.


Upozornění

Neužívejte při přecitlivělosti na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku Přípravek obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy – je třeba vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí!

HOMEOPATICKÝ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.