CureSupport Liposomal Vitamin C 250 mg 30 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek CureSupport Liposomal Vitamin C 250mg obsahuje bioaktivní formu vitaminu C ve formě originálních CureSupport suchých lipozomů. Pro zdravou imunitu a zmírnění únavy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
445

Cena za 1 kus: 15 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124816

Bioaktivní vitamin C ve formě originálních CureSupport suchých lipozomů pro Vaši imunitu. Lipozomální technologie zajišťuje vysokou vstřebatelnost a zvyšuje biologickou dostupnost účinných látek.

Hlavní účinky vitaminu C

Vitamin C je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, a to i během intenzivní tělesné námahy nebo po ní, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Je důležitý pro správnou funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů a chrání buňky před oxidativním stresem. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus.

Výhody lipozomálního vstřebávání

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Lipozomální transportní systém nabízí po injekční aplikaci další nejúčinnější alternativu k aplikaci vybraných vitamínů, minerálů a antioxidantů přímo do krevního řečiště a do místa určení, tedy buňky. V kombinaci s bioaktivní formou vitaminu C nabízí lipozomy ideální vstřebatelnost a účinek. Hlavním benefitem využití lipozomů pro transport mikronutrientů je to, že lipozomy samotné nejsou nijak narušeny procesem trávení při průchodu trávicím traktem. Díky své stabilitě a ideální velikosti se bez problému vstřebávají.


Dávkování

Užívejte 1–4 kapsle denně před večeří se sklenicí vody, není-li doporučeno Vaším lékařem jinak.

Složení

Vitamin C 250 mg (312,5 % referenční hodnoty příjmu) v 1 kapsli.

Plnidlo maltodextrin, vitamín C (L-askorbát sodný, kyselina L-askorbová), celulóza, sójový lecitin, oxid křemičitý, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza.

Upozornění

Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.