516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DR.MICHAELS Čistící gel 200ml na lupénku

Akce -24%
DR.MICHAELS Čistící gel 200ml na lupénku

DR.MICHAELS Čistící gel 200ml na lupénku

50005100
Kosmetika
540 Kč 715 Kč
Skladem na e-shopu
Při nákupu přípravků Dr.Michaels v minimální hodnotě 3529 Kč vč. DPH získáte NAVÍC aplikační ručník za 0,01 Kč vč. DPH. 

Pomáhá jemně odlupovat a odstraňovat suchou, šupinatou pokožku a nadbytečný maz.

Podrobné informace o produktu

DR.MICHAELS Čistící gel obsahuje kombinaci přírodních látek s čistícím účinkem, které pronikají hluboko do kůže a pomáhají jemně odlupovat a odstraňovat suchou, šupinatou pokožku a nadměrný maz. Gel dále obsahuje malé množství dehtu, který má změkčující vlastnosti. Tato jedinečná kombinace zklidňuje svědění a zarudnutí a pomáhá hojit podrážděnou kůži.

Lupénka
  • Na lupénku doporučujeme použít všechny tři přípravky Dr.Michaels (čistící gel, mast, tělový olej). Dají se aplikovat na pokožku těla i na vlasovou pokožku hlavy.
  • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).

  1. Čistící gel - Pokožka hlavy: Navlhčete vlasy, naneste Čistící gel na pokožku hlavy a jemně ho vmasírujte. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Na pokožku hlavy používejte pouze ráno. Ráno se po čistícím gelu již mast a tělový olej nepoužívají, protože by vlasy byly mastné. Tělo: Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
  2. Mast - Na hlavě natřeme jenom rány se strupy, 1 x denně, večer. Tělo: Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba mast důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
  3. Tělový olej - Pokožka hlavy: Odhrňte vlasy a naneste Tělový olej na pokožku hlavy. Nanášejte pouze večer, nechte působit přes noc a ráno smyjte pomocí Čistícího gelu Dr. Michaels nebo teplou vodou. Tělo: Vmasírujte do postižených oblastí dvakrát denně, 10 minut po použití masti.
Upozornění:
Po dobu tří hodin po aplikaci přípravků Dr. Michaels se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. V případě jakékoli nežádoucí reakce (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) mast okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře. Přípravky nejsou vhodné pro děti do 3 let. Zabraňte vniknutí přípravků do očí.

Balení:
200 ml
 
Výrobce: Tirsel

Kategorie produktu

Parametry

Použiji na Tělo
Forma Gel
EAN 9314094030036

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.