Dr. Michaels Skin Care gel 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

540

O produktu

Čistící Skin Care Gel napomáhá jemně odlupovat a odstraňovat suchou, šupinatou pokožku postiženou lupénkou. Obsažené přírodní ovocné kyseliny (mj. kyselina askorbová a kyselina citrónová) ovlivňují a způsobují loupání, uhlazují kůži a změkčují ji. Odstraňují ztvrdlou a odumřelou horní vrstvu kůže.

Po aplikaci čisticího gelu se pokožka stává hladší a jemnější a je lépe připravena vstřebávat účinné látky z následně použitých přípravků. Masti se v takto ošetřené pokožce lépe vstřebávají a jejich pozitivní působení na kůži se zintenzivňuje. Přípravek doporučujeme k ošetření pokožky jakékoliv části těla, včetně pokožky kštice, a to jako sprchový gel pro základní osobní hygienu, šampón a i při běžné koupeli.

Použití:

U psoriatiků aplikujte gel 2x denně. Po dobu používání bezpodmínečně používejte gel spolu s krémem. Navlhčenou pokožku potřete přiměřeným množstvím čisticího gelu, vytvořte pěnu a nechte 2-3 minuty působit. Poté smyjte vlažnou vodou a měkkým ručníkem do sucha utřete. Při aplikaci do kštice můžete použít vlasový vysoušeč nastavený na nižší teplotu.

Složení:

Alkohol, laurethsulfát sodný, kokamidopropyl betain, trietanolamin, TEA laurethsulfát, kyselina salicylová, karbomer , kyselina glykolová, kokamid DEA, kyselina citronová, tetrasodium EDTA, konzervační prostředek Plantaserv/Geogard, čistěná voda.

Upozornění:

Během používání gelu se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. Při jakékoliv nežádoucí reakci (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) gel okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře.

Kategorie produktu