Dr.Michaels

Řadit
Filtry výpisu
Dr. Michaels Skin Care krém 50 g

krém 50 g

Kosmetika

Tlumí nepříjemné doprovodné příznaky lupénky.

  840 Kč
  Dr. Michaels Skin Care olej 200 ml

  olej 200 ml

  Kosmetika

  Tělový olej pro hydrataci ošetřené pokožky s lupénkou a k vytvoření přirozeného ochranného filmu.

   820 Kč
   Dr. Michaels Skin Care malá sada gel + olej + krém

   gel + olej + krém

   Kosmetika

   Malá sada Dr. Michaels obsahuje tři produkty potřebné k ošetření kůže postižené lupénkou.

    2130 Kč
    Dr. Michaels Skin Care gel 200 ml

    gel 200 ml

    Kosmetika

    K vyčištění pleti od šupinek ztvrdlé kůže před aplikací zklidňujícího krému.

     540 Kč
     Dr. Michaels Skin Care krém 250 g

     krém 250 g

     Kosmetika

     Tlumí nepříjemné doprovodné příznaky lupénky.

      2240 Kč

      Lupénka je nepříjemné onemocnění, které postihuje stále více lidí různého stáří i pohlaví. Projevuje se nadměrnou tvorbou epitelových kožních buněk. Příčina onemocnění dosud není známá, ovšem do jisté míry hrají roli i genetické informace v buňkách. Jakkoliv je lupénka nepříjemná, nemusíte se s příznaky smířit. Využijte výrobky Dr. Michaels, které patří k nejúčinnějším přípravkům v boji proti příznakům lupénky. Tajemství spočívá v kombinaci lékařského výzkumu a aplikování přírodních ingrediencí.

      Trojitý proces

      S produkty Dr. Michaels vám stačí tři jednoduché kroky, abyste se zbavili příznaků lupénky. Přirozenou cestou svou pokožku hydratujete a pravidelnou hygienou zamezíte podráždění, čímž zamezíte nebo zpomalíte tvorbu šupin. Začněte aplikací čistícího gelu. Pečlivě zvolená kombinace přírodních látek dokáže proniknout hluboko do kůže, kde odstraňuje přebytečný maz a zvláčňuje suchou pokožku. Gel s přídavkem dehtu je vhodné použít také na podrážděnou kůži, jelikož napomáhá regeneraci a zmírňuje svědění. Okamžitou úlevu od svědění nabízí krém vytvořený z pečlivě vybrané kombinace aktivních rostlinných látek. Rostlinné silice a extrakty, oleje, oxid zinečnatý a masťový základ působí příznivě nejen na svědění, ale pomáhají i hydratovat kůži. O hlavní hydrataci se stará tělový olej, který je vhodné využívat u již zdravé pokožky. Rostlinné látky, především silice a oleje, zde doplňují vitamíny A a E, které mají na pokožku blahodárný vliv. Je prokázáno, že pravidelná aplikace tělového oleje Dr. Michaels na kůži celého těla ji výrazně zklidní, zjemní a posílí její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům.

      Výrobky pro děti i dospělé

      V roce 2008 publikovali čeští dermatologové studii o působení přírodních produktů Dr. Michaels na kůži s lupénkou. Dermatologické testy dokázaly, že výsledky po osmi týdnech užívání výrobků jsou překvapivě příznivé. Jelikož jsou všechny tři přípravky založeny ryze na přírodních látkách a neobsahují steroidy, jsou vhodné i pro děti nebo dospělé s velmi citlivou kůží.