Dr.Michaels

Lupénka je nepříjemné onemocnění, které postihuje stále více lidí různého stáří i pohlaví. Projevuje se nadměrnou tvorbou epitelových kožních buněk. Příčina onemocnění dosud není známá, ovšem do jisté míry hrají roli i genetické informace v buňkách. Jakkoliv je lupénka nepříjemná, nemusíte se s příznaky smířit. Využijte výrobky Dr. Michaels, které patří k nejúčinnějším přípravkům v boji proti příznakům lupénky. Tajemství spočívá v kombinaci lékařského výzkumu a aplikování přírodních ingrediencí.

Seřadit podle

Trojitý proces

S produkty Dr. Michaels vám stačí tři jednoduché kroky, abyste se zbavili příznaků lupénky. Přirozenou cestou svou pokožku hydratujete a pravidelnou hygienou zamezíte podráždění, čímž zamezíte nebo zpomalíte tvorbu šupin. Začněte aplikací čistícího gelu. Pečlivě zvolená kombinace přírodních látek dokáže proniknout hluboko do kůže, kde odstraňuje přebytečný maz a zvláčňuje suchou pokožku. Gel s přídavkem dehtu je vhodné použít také na podrážděnou kůži, jelikož napomáhá regeneraci a zmírňuje svědění. Okamžitou úlevu od svědění nabízí krém vytvořený z pečlivě vybrané kombinace aktivních rostlinných látek. Rostlinné silice a extrakty, oleje, oxid zinečnatý a masťový základ působí příznivě nejen na svědění, ale pomáhají i hydratovat kůži. O hlavní hydrataci se stará tělový olej, který je vhodné využívat u již zdravé pokožky. Rostlinné látky, především silice a oleje, zde doplňují vitamíny A a E, které mají na pokožku blahodárný vliv. Je prokázáno, že pravidelná aplikace tělového oleje Dr. Michaels na kůži celého těla ji výrazně zklidní, zjemní a posílí její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Výrobky pro děti i dospělé

V roce 2008 publikovali čeští dermatologové studii o působení přírodních produktů Dr. Michaels na kůži s lupénkou. Dermatologické testy dokázaly, že výsledky po osmi týdnech užívání výrobků jsou překvapivě příznivé. Jelikož jsou všechny tři přípravky založeny ryze na přírodních látkách a neobsahují steroidy, jsou vhodné i pro děti nebo dospělé s velmi citlivou kůží.