Enzymax V 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ENZYMAX
Enzymax V je enzymatický přípravek, který obsahuje kombinaci proteolytických enzymů obohacenou o extrakt z grapefruitových semen a marigoldu. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

665

Cena za 100 g: 2 239 Kč

O produktu

50100443

Enzymax V

  • Pomáhá udržet normální vaginální mikroflóru (měsíček lékařský)
  • Podporuje hojení vaginální sliznice (měsíček lékařský)
  • Přispívá k udržení mikrobiologické rovnováhy v organizmu (extrakt z grepových semen)
  • Vitamíny B2 a B3 - přispívají k udržení normálního stavu sliznic a pokožky.

Enzymax V využívá nejmodernější technologie získávání enzymů. Základem jeho složení je obsah fungálních proteolytických enzymů, které se získávají fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 2 kapsle denně, nejlépe 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy minimálně 30 minut před jídlem, nebo 2 kapsle ráno před prvním jídlem. Kapsli dostatečně zapít (minimálně 350 ml tekutiny).

Složení:

Přípravek obsahuje v 1 kapsli: proteázy (enzymy) 100 mg, grepová semena (extrakt 45%) 100 mg, hesperidin 100 mg, marigold květ (extrakt 10:1) 20 mg, vitamín B2 1,4 mg a vitamín B3 16 mg.

Upozornění:

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen dětem do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neobsahuje látky živočišného původu, a proto je vhodný i pro vegetariány a vegany. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.