Erboristica Kosmetická sada na tělo s arganovým olejem

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Dárková kazeta Erboristica přináší tři přípravky pro péči o tělo s argonovým olejem v certifikované bio kvalitě. Regenerační tělový olej, sprchový olej a tuhé mýdlo využívají sílu přírodních ingrediencí pro obnovu, hloubkovou výživu a zpevnění pokožky.

Krásná a pružná pokožka s přírodními oleji

Erboristica Tělový olej regenerační s arganovým olejem, přírodním elixírem, který revitalizuje pokožku a pomáhá obnovit její rovnováhu. Tělový olej kombinuje výživné složky celkem šesti ušlechtilých přírodních olejů, jejichž úkolem je zpevnit a rozzářit pokožku celého těla. Vyživuje pokožku do hloubky, dodává jí pružnost a pevnost a chrání proti předčasnému stárnutí. Zvláčňuje suchou pokožku a je výbornou prevencí tvorby strií. Lehce se roztírá a rychle vstřebává, takže nemastí oblečení. Má jemnou decentní vůni a je vhodný pro všechny typy pleti.

Erboristica Sprchový gel s arganovým olejem je výjimečný svou jemností a šetrností k pokožce. Chrání hydrolipidovou vrstvu pokožky před agresivní chlorovanou a tvrdou vodou. Současně přispívá k hydrataci a zjemnění pokožky. Mycí složky jsou výhradně rostlinného původu a biodegradabilní.

Erboristica Tuhé mýdlo s arganovým olejem je vhodné ke každodennímu mytí celého těla. Vyrobené tradičními metodami saponifikací rostlinného oleje. Chrání pokožku před vysušením vlivem tvrdé a chlorované vody. Mýdlo tvoří jemnou, krémovou pěnu.

Složení

Erboristica Tělový olej regenerační s arganovým olejem: arganový olej revitalizuje pokožku, pomáhá obnovit její rovnováhu; kokosový olej hydratuje, regeneruje, chrání; mandlový olej zvyšuje pružnost pokožky a brání tvorbě strií; rýžový olej hydratuje, zvláčňuje, vyhlazuje; lněný olej regeneruje extrémně suchou pokožku i na kolenech a loktech; sójový olej zvyšuje pevnost a pružnost, chrání před vznikem strií; vitamin E je antioxidant.

Erboristica Sprchový gel s arganovým olejem: arganový olej; mycí složky jsou výhradně rostlinného původu a biodegradabilní.

Erboristica Tuhé mýdlo s arganovým olejem: arganový olej; vyrobené tradičními metodami saponifikací rostlinného oleje.