Doplněk stravy

Eye q

Značka: EYE Q

eye q obsahuje speciální kombinaci vícenenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) a omega-6 (GLA) ve vyvážených poměrech. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Eye q

50102845

Úvod

eye naleznete nově pod značkou EQUAZEN

eye q je doplněk stravy s obsahem vyváženého složení přírodních mastných kyselin omega-3 EPA a DHA, které se získávají z tuku mořských ryb (mladých sardinek a sardelí z čistých vod jižních oceánů) a omega-6 GLA získaných z oleje pupalky ve formě tobolek.

eye q

  • Má vysoký obsah omega-3 EPA.
  • Obsahuje mastné kyseliny v přírodní formě triglyceridů.
  • Neobsahuje konzervační látky, barviva, sladidla a cukry, kasein, lepek, vitamin A a D. Je bezpečný i při dlouhodobém užívání.
  • Mohou užívat děti od 3 let. (přípravek je dostupný také v tekuté formě s příchutí vanilky nebo citrónu pro děti od 1 roku).
  • Je jediným přírodním preparátem, který byl použit v řadě publikovaných, placebem kontrolovaných klinických studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči a s potížemi se čtením a psaním.

Dávkování

Jako počáteční dávka se doporučuje pro celkové nasycení organizmu užívat 6 tobolek (2 x 3 tobolky) denně po dobu prvních 12 týdnů. Potom 2 tobolky denně. Užívejte během jídla.


Složení

Olej z mořských ryb s vysokým obsahem EPA, pupalkový olej, obal tobolky (želatina, glycerin, voda), antioxidant D-alfa-tokoferol. Aktivní látky 6 tobolkách: Rybí olej (omega-3) 2400 mg, z toho EPA 558 mg a DHA 174 mg, pupalkový olej (omega-6) 600 mg, z toho GLA 60 mg .


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.