Freche Freunde BIO Ovocné chipsy s jogurtem Banán, jablko a jahoda 16 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Ovocné chipsy s jogurtem Banán, jablko a jahoda je zdravá bezlepková svačinka pro děti. Díky šetrnému sušení mrazem má skvělou chuť i vitamíny.  Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

89

Cena za 100 g: 556 Kč

O produktu

50130767

Veselé lyofilizované ovoce s jogurtem potěší každý mlsný jazýček. Freche Freunde BIO Ovocné chipsy s jogurtem Banán, jablko a jahoda je zdravá a výtečná svačinka, kterou budou Vaše děti s nadšením mlsat. Obsahuje 100% organické ovoce, jež si díky šetrnému sušení mrazem zachovává výbornou chuť a všechny původní vitamíny a minerály. Směs bezlepkových ovocných chipsů je vyrobena bez přidaného cukru a jakýchkoli přídatných látek. Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • BIO lyofilizované ovoce v jogurtu
  • bez přidaného cukru a přídatných látek
  • bezlepkový výrobek
  • pro děti od ukončeného 12.měsíce
  • v praktickém uzavíratelném balení

Složení

Banánové pyré 39,5 %, koncentrované jablečné pyré 38,5 %, jogurt (vyrobený z odstředěného mléka) 9,5 %, jahodové pyré 9 %, koncentrovaná šťáva z černé mrkve. Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství.

Upozornění

Skladujte na suchém a temném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.