Opary, afty - Gel (7)

Řadit
Filtry výpisu
 • Gel
Aloclair gel 8 ml

Zdravotnické prostředky

Vytváří v místě aplikace průhledný ochranný film, pomáhá hojení aftů, drobných poranění sliznice úst i otlaků od rovnátek a ulevuje od bolesti způsobené afty.

  185 Kč
  Dr.Max Herpes Care gel 8 ml

  gel 8 ml

  Zdravotnické prostředky

  Dr.Max Herpes Care gel je ochranný gel vhodný pro ošetření rtů a pokožky postižené opary. Brání šíření oparu, zkracuje čas léčení, regeneruje a chrání pokožku.

  • 3 za 2
  179 Kč
  Urgo FILMOGEL Afty 6 ml

  6 ml

  Zdravotnické prostředky

  URGO Filmogel Afty účinně ulevuje od bolesti a zlepšuje hojení aft a drobných poranění v dutině ústní u dospělých a dětí od 6 let.

   209 Kč
   Urgo FILMOGEL Opary 3 ml

   3 ml

   Zdravotnické prostředky

   URGO Filmogel Opary účinně chrání a ošetřuje opary na rtech od výskytu prvních příznaků až do úplného zhojení u dospělých a dětí od 3 let.

    319 Kč
    GUM AftaClear gel 10 ml

    gel 10 ml

    Zdravotnické prostředky

    GUM AftaClear gel poskytuje okamžitou úlevu od bolestivých aftů, ortodontických oděrek, podráždění od zubních náhrad a lézí v ústech.

     169 Kč
     Dexilip HERP gel na opary 7 ml

     gel na opary 7 ml

     Kosmetika

     Gel k péči o rty s opary. Dexilip HERP gel pečuje o rty s opary a chrání narušené rty. Vhodný pro děti i dospělé.

      130 Kč
      Oraflogo gel 10 ml

      Zdravotnické prostředky

      ORAFLOGO gel podporuje přirozené hojení dásní a sliznice ústní dutiny. Tvorbou ochranné vrstvy ulevuje od bolesti a hydratuje sliznici úst.

       249 Kč
       Opary, afty

       Opary, afty

       Opar je onemocnění způsobené virem Herpes simplex. Projevuje se tvorbou puchýřků a následně nevzhledných strupů na rtech, které při mluvení opakovaně praskají. Jakmile jsme jednou virem nakaženi, přetrvává v dormantním stavu v nervových zauzlinách a za určitých okolností se aktivuje (stres, sluneční záření, povětrnostní vlivy). Afty jsou velmi bolestivé vřídky, které postihují sliznici ústní dutiny včetně jazyka. Jsou velmi bolestivé a obtěžují při jídle i mluvení. K urychlení léčby a mírnění bolesti použijete speciální náplast, gel nebo tekuté krytí na opary a afty.