Dr.Max Herpes Care gel 8 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
4.0
Dr.Max Herpes Care gel je ochranný gel vhodný pro ošetření rtů a pokožky postižené opary. Brání šíření oparu, zkracuje čas léčení, regeneruje a chrání pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
189

O produktu

50126787

Herpes Care gel je ochranný gel určený na ošetření rtů postižených oparem. Působí proti bolesti a pálení, podporuje hojení a zkracuje dobu léčení.

Hlavní účinky gelu:

  • vytváří jemný film, odolný a neviditelný na místě postiženém onemocněním Herpes Labialis, chrání postižené místo a brání šíření oparu do okolních tkání
  • snižuje bolest způsobenou oparem, ulevuje při zarudnutí, pálení, svědění
  • podporuje fyziologický proces obnovy pokožky a urychlení doby hojení puchýřů

Složení

AQUA, SORBITOL, XANTHAN GUM, PANTHENOL, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, MIMOSA TENUIFLORA BARK EXTRACT, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CARBOXYMETHYL BETAGLUCAN, ALLANTOIN, GLYCYRREHETINIC ACID, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, DISODIUM EDTA.

Použití

Naneste vrstvu přípravku Herpes Care gel na postižené místo už při vzniku prvních příznaků pálení a svědění. Opakujte několikrát za den až do odeznění příznaků tak, aby bylo postižené místo vždy pokryté gelem.

Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku přípravku. Není určeno pro léčbu dětí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.