Doplněk stravy

AVITA Glutathion Liposomal Plus lipozomální roztok 150 ml

Značka: AVITA

Glutathion v tekuté lipozomální formě. Glutation je přirozeně se vyskytující peptid a velmi silný endogenní antioxidant.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: AVITA Glutathion Liposomal Plus lipozomální roztok 150 ml

50120271

Úvod

Lipozomální forma glutathionu. Král mezi antioxidanty. Glutathion je tripeptid složený se ze tří aminokyselin (kyseliny glutamová, cystein a glycin). Zvlášť významně je zastoupen v našich játrech, jako hlavním detoxikačním orgánu. Patří k nejvýznamnějším antioxidantům v lidském organismu, podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku. Glutathion je obsažen i v některých potravinách např. brokolice, zelí, květák, ale i maso a ovoce.


Dávkování

Užívejte 10 ml denně. Lze přimíchat do nápoje.


Složení

Voda (filtrovaná, purifikovaná), sorban draselný 0,2 g, glutation 4 g, fosfolipidy 13 g ve 100 ml.

Výživové údaje na 100 ml: Kalorická hodnota (kJ) 443,9, obsah tuku (g) 11,7 - z toho nasycené tuky (g) 1,2, obsah sacharidů (g) 0,7 - z toho cukry (g) 0,5, bílkoviny (g) 0,0, sodík (g) 0,0.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před otevřením dostatečně protřepejte, po otevření udržujte v chladničce a spotřebujte do čtyř až šesti týdnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu