Green Apotheke Dobrá snídaně kustovnice a lucuma 5x65 g

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

85

Cena za 1 kg: 262 Kč

O produktu

Přemýšlíte o snídani, která by byla z výživového hlediska co nejhodnotnější? Láká vás tzv. RAW food, tedy „živá strava“ bez chemické a tepelné úpravy? Vyzkoušejte Dobrou snídani s kustovnicí a lucumou Green Apotheke, jejímž základem je pohanka. Směs dále obsahuje semínka, kousky sušeného ovoce a přídavek superfoods, mimořádně nutričně hodnotných potravin. K doslazení je použit nerafinovaný kokosový cukr s karamelovou chutí a nízkým glykemickým indexem. Díky tomu, že je Dobrá snídaně zpracovávána při teplotě maximálně do 42 °C, všechny složky si zachovávají co nejvyšší podíl zdraví prospěšných látek. Dobrá snídaně je bezlepková, obsahuje vysoký podíl vlákniny, snadno a rychle se připravuje a nenajdete v ní instantní složky. Balení je vhodné i na cesty.

Složení

Bio pohanka, chia semínka*, bio kokosový cukr, moruše plod*, kustovnice plod 6 % *, slunečnicová semínka*, brusinka plod, bio lucuma plod* 2,8 %, rakytník plod, kokos mletý*, bio kakao nepražené, skořice mletá. (*raw ingredience)

Použití

Obsah 1 sáčku (65 g) nasypejte do misky a zalijte přibližně 120 - 150 ml horké vody či mléka, příznivci raw mohou použít tekutinu do 42 °C. Zamíchejte a nechte cca 3 minuty odstát. Při použití vlažné tekutiny je nutné dobu odpočinutí prodloužit. Připravená kaše je určena k rychlé spotřebě.