Hami BIO Ovocný příkrm s hruškou 4m+ 125 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Obsahuje ovoce v BIO kvalitě, je bez přidaného cukru a přirozeně bez lepku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

29

Cena za 100 g: 23 Kč

O produktu

50130892

Jakmile váš malý jedlík okusí lahodnou chuť ovoce, je na čase zařadit mu do jídelníčku nové druhy a zajistit tak pestrost jeho stravy. Každý druh ovoce totiž přináší jiné potřebné živiny pro jeho správný růst a vývoj. Hami BIO ovocný příkrm S hruškou je vyrobený z BIO ovoce z kontrolovaného ekologického zemědělství. Ovoce do přesnídávek Hami pečlivě opečovávají farmáři, sklízí jej v době optimální zralosti a po důsledné kontrole vybírají jen ty nejlepší kousky. Ovoce je následně zavařené a příkrm neobsahuje žádné konzervanty (dle zákona), přidaný cukr ani lepek nebo mléčnou složku. S Hami přesnídávkami tak máte jistotu, že vaše děťátko dostává to nejlepší!

Hlavní vlastnosti:

  • pestrost a skvělá chuť v každé lžičce
  • bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
  • BIO kvalita
  • bez lepku
  • kojenecká kvalita

Složení

Bio jablko 65 %, bio hruška 35 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C). Bez lepku.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku vždy dle doporučení pediatra. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Plné kojení do ukončeného 6. měsíce věku je pro vaše dítě to nejlepší. O zařazení doplňkové výživy se poraďte s pediatrem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.