Herb&Me Moringa s bazalkou kořenící směs 30 g

Potraviny a nápoje

Kořenící směs obsahující moringové flakes a sušenou bazalku, která přispívá k normální funkci dýchacího systému a podporuje normální trávení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

Cena za 100 g: 397 Kč

O produktu

50113582

Moringa – zázračný jedlý strom. Vitaminová bomba plná živin. Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitaminu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku a příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Moringa Flakes jsou najemno řezané sušené mladé moringové listy, které spolu s bazalkou obohatí vaše jídlo o potřebné živiny. Bazalka je univerzálním kořením pro každou domácnost.  Můžete ji v syrovém i suchém stavu použít k zelenině, k salátům i k masu. Nejčastěji se používá do rajčatových pokrmů, těstovin, na pizzu a je základem bazalkového pesta. Dále je vhodná do polévek, vaječných pokrmů, na kuře, k rybě či do mletých mas. Bazalka příznivě ovlivňuje relaxaci, spánek, duševní & kognitivní činnost - krevní oběh, napomáhá normální funkci dýchacího systému. Přispívá k normálnímu trávení a vylučování vody z organismu.


Složení

Moringa olejodárná – list 70 %, bazalka pravá 30 %.

Použití

Do vařícího se jídla vmíchejte kořenící směs v poslední fázi vaření na 5–10 minut. Můžete přidat do salátů, jogurtů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.