Hill's PD i/d Krmivo pro kočky s kuřetem 156 g

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro kočky s kuřetem Hill's PD i/d je určeno pro zvířata s trávicími problémy. Dobře stravitelné krmivo je vhodnou volbou i pro kočky, které se zotavují po nemoci.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
49

O produktu

50123914

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD i/d Krmivo pro kočky s kuřetem je speciální nutriční podpora pro zvířata s gastrointestinálními problémy. Vysoce stravitelné krmivo s játry, kuřecím masem a rýží je vhodnou volbou i pro kočky, které se zotavují po nemoci. Díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály.

Výživa může pomoci

Správně zvolené krmivo pro trávicí trakt může pomoci zmírnit žaludeční potíže, vyřešit průjem či zlepšit trávení. Pokud Vaše kočka vykazuje známky poruchy trávení, zeptejte se svého veterináře, zda byste neměli změnit její krmivo.

Hlavní vlastnosti:

  • pro kočky s trávicími problémy
  • pro kočky v rekonvalescenci
  • vysoce stravitelné krmivo
  • vysoký obsah antioxidantů
  • skvělá chuť

Složení

Maso a živočišné produkty, obiloviny, extrakty rostlinných proteinů, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerální látky. Vysoce stravitelné látky: Vepřová játra, kuře, rýžová mouka.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.