Imunit Jack Hlívák Hlíva s rakytníkem pro děti 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: IMUNIT
Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem JACK HLÍVÁK je vysoce kvalitní doplněk stravy renomované a tradiční výrobkové řady Imunit®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090793

Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem 

JACK HLÍVÁK

Unikátním složením přípravku, který obsahuje beta-glukany z hlívy, extrakt z rakytníku, nukleotidy, jód, selen a další vitaminy se Hlíva ústřičná pro děti s Rakytníkem stává jedinečným doplňkem stravy na českém trhu.

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s rakytníkem přispívá k:

-          normální funkci imunitního systému (selen, B6, B12)

-          normálnímu růstu dětí (jód)

-          udržení normálního stavu kostí (D3)

-          přirozenému energetickému metabolismu (jód)

-          přirozené činnosti nervové soustavy (B6, B12)

 

Užití

V ústech volně rozpustné tablety mají příjemnou chuť lesní jahody a každá tableta obsahuje vyváženou kombinaci vybraných přírodních látek s důrazem na používání výhradně přírodních barviv. Kromě vitaminů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje tento doplněk stravy také vitamin D3, který je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu. Zároveň díky obsaženému selenu přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému a díky jódu přispívá k přirozenému energetickému metabolismu. Přípravek je vhodný také pro dospělé.

Dávkování

Dětem se doporučuje užívat 1 - 2 tablety denně, nejlépe ihned po jídle. Dávkování pro děti ve věku 3 - 8 let: 1 tbl. denně, 9 - 12 let: 1 - 2 tbl. denně. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech. Přípravek se doporučuje začít užívat co nejdříve v začátcích obtíží a po celou dobu obtíží.

Fakta/rady

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem POKLAD je doplněk stravy se sladidly, který byl vyvinut dle posledních poznatků moderní farmacie pro potřeby dětského organizmu. Přípravek je vhodný také pro dospělé.

Složení

Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné, rakytníkový extrakt, nukleotidy chlorelly; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin).

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Případná vzniklá skvrnitost tablet není na závadu.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.