844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Imunit Jack Hlívák Hlíva s rakytníkem pro děti 60 tablet

Imunit Jack Hlívák Hlíva s rakytníkem pro děti 60 tablet

50090793
Doplněk stravy
Více o legislativě
369 Kč 6 Kč / 100 kusů(tbl)

Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem JACK HLÍVÁK je vysoce kvalitní doplněk stravy renomované a tradiční výrobkové řady Imunit®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování.

Podrobné informace o produktu

Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem 

JACK HLÍVÁK

Unikátním složením přípravku, který obsahuje beta-glukany z hlívy, extrakt z rakytníku, nukleotidy, jód, selen a další vitaminy se Hlíva ústřičná pro děti s Rakytníkem stává jedinečným doplňkem stravy na českém trhu.

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s rakytníkem přispívá k:

-          normální funkci imunitního systému (selen, B6, B12)

-          normálnímu růstu dětí (jód)

-          udržení normálního stavu kostí (D3)

-          přirozenému energetickému metabolismu (jód)

-          přirozené činnosti nervové soustavy (B6, B12)

 

Užití

V ústech volně rozpustné tablety mají příjemnou chuť lesní jahody a každá tableta obsahuje vyváženou kombinaci vybraných přírodních látek s důrazem na používání výhradně přírodních barviv. Kromě vitaminů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje tento doplněk stravy také vitamin D3, který je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu. Zároveň díky obsaženému selenu přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému a díky jódu přispívá k přirozenému energetickému metabolismu. Přípravek je vhodný také pro dospělé.

Dávkování

Dětem se doporučuje užívat 1 - 2 tablety denně, nejlépe ihned po jídle. Dávkování pro děti ve věku 3 - 8 let: 1 tbl. denně, 9 - 12 let: 1 - 2 tbl. denně. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech. Přípravek se doporučuje začít užívat co nejdříve v začátcích obtíží a po celou dobu obtíží.

Fakta/rady

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem POKLAD je doplněk stravy se sladidly, který byl vyvinut dle posledních poznatků moderní farmacie pro potřeby dětského organizmu. Přípravek je vhodný také pro dospělé.

Složení

Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné, rakytníkový extrakt, nukleotidy chlorelly; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin).

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Případná vzniklá skvrnitost tablet není na závadu.

 

Parametry produktu

Značka Imunit Produktová řada Jack Hlívák
Specifické zaměření Pro děti Forma Tablety
EAN 8594059735539

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.