Potraviny a nápoje

Iswari BIO Kakaový prášek nepražený 800 g

Značka: ISWARI

Kakao šetrně zpracované při nízkých teplotách pro uchování co nejlepších nutričních vlastností. Jemná lahodná chuť pro vylepšení snídaňových kaší a müsli.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Iswari BIO Kakaový prášek nepražený 800 g

50091593

Úvod

Čisté přírodní kakao z kakaových bobů, které byly zpracovány při nízkých teplotách pro uchování maxima nutričních benefitů. Kakao z nepražených bobů má vysoký podíl bílkovin a obsahuje minerální látky a antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů. Raw kakao nahradí běžné kakao pro přípravu oblíbeného nápoje. Použijte jej k ochucení cereálních pokrmů, kaší a sladkých dezertů.


Složení

100 % bio nepražené kakao.


Použití

Smíchejte 1 lžící raw kakaa s 200 ml rostlinného mléka. Posypte s ním cereální kaši, přidejte do jogurtu, sladkého dezertu a podobně.


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.