Sleva až 50 % z doplatku na recept

5. 5. 2022 · 3 minuty čtení

Pro každého, každý den!

Sleva až 50 % z doplatku na recept

V lékárnách Dr.Max se snažíme přinášet vám co nejdostupnější péči, a proto všem členům klientského programu Karta výhod Dr.Max poskytujeme slevu až polovinu z doplatku na léky na recept.

Slevu až polovinu z doplatku může uplatnit kterýkoli držitel Karty výhod Dr.Max.

Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na slevu mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků dostupných na recept ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout mj. v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximální obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce, jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na drmax.cz/kartavyhod.

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku vámi zvolených léčiv.