KetoLife Nízkoenergetický nápojový koncentrát s imuregenem hruška 500 ml

Doplněk stravy

Značka: KETOLIFE
KetoLife Nízkoenergetický nápojový koncentrát s imuregenem hruška obsahuje jen 1 g cukru na 1 litr nápoje, a tak je vhodný pro všechny, kteří si hlídají linii.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127620

Ovocný sirup při dietě? A proč ne? KetoLife Nízkoenergetický nápojový koncentrát s imuregenem hruška 500 ml obsahuje jen 1 g cukru na 1 litr nápoje, a tak je vhodný pro všechny, kteří si hlídají linii. To ale není všechno. Sirup obsahuje doplněk stravy IMUREGEN® – přírodní komplex nukleotidů, bílkovin, aminokyselin a minerálních látek –, který vyvinuli čeští imunologové. Podíl skutečného ovoce v koncentrátu je 50 %. Nápojový koncentrát s Imuregenem je vhodný i pro sportovce. Ke zpestření pitného režimu v dietním plánu KetoDiet jej můžete zařadit od 1. kroku.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje Imuregen – přírodní komplex nukleotidů, bílkovin, aminokyselin a minerálních látek
  • ze skutečného ovoce
  • neobsahuje lepek ani laktózu

KetoLife Nízkoenergetický nápojový koncentrát s imuregenem hruška 500 ml2


Složení

Pitná voda, jablečná šťáva z koncentrátu, hrušková báze, kyselina citronová, sladidla: acesulfam K, sukralosa, látka zvýrazňující chuť erythritol, konzervant: sorban draselný, antioxidant: kyselina L -askorbová, jedlá sůl, IMUREGEN® (přírodní komplex nukleotidů, bílkovin, aminokyselin a minerálních látek). Obsah ovocné složky v koncentrátu min. 50 %.

Použití

25 ml koncentrátu zřeďte v 1 000 ml vody (poměr ředění 1 : 40). Ředění je možné upravit dle chuti. Odměrka je součástí balení. Doporučené denní dávkování: maximálně 1 000 ml připraveného nápoje (max. 25 ml denně = 1 porce).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Po otevření skladujte v chladničce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.