KLARA ROTT Znovuzrození Dvousložková vyživující maska BIO pro všechny typy pleti 50 g + 65 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
Vysoce koncentrovaná maska s obsahem 41 biologicky aktivních látek. Hloubkově vyživuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Regeneruje unavenou a namáhanou pleť.
Skladem na e-shopu
1 790

O produktu

50121300

Vysoce koncentrovaná pleťová maska s obsahem 41 biologicky aktivních látek, které mají prokázaný pozitivní vliv na pokožku. KLARA ROTT čisticí maska Znovuzrození obsahuje včelí med, arganový olej a bohatství rostlinných extraktů, které zvyšují pružnost pleti, sjednocují, vyhlazují a rozjasňují pleť. Hloubkově vyživují pokožku a pomáhají regenerovat unavenou a namáhanou pleť. Vitamin E pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí. Silný levandulový hydrolát navrací pleti její přirozenou hydrataci, zklidňuje podrážděnou pleť. Obsažený hydrolyzovaný mořský kolagen snižuje viditelnost vrásek. Maska je tvořena suchou a tekutou složku. Jejich smícháním si vytvoříte vždy čerstvou a účinnou čisticí kúru, která bude skvělou vzpruhou pro Vaši pleť.

Výsledek:

 • hloubkově vyživuje pleť
 • sjednocuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť
 • navrací pleti její přirozenou hydrataci
 • pomáhají regenerovat unavenou a namáhanou pleť
 • koncentrované složení a dvousložková forma masky pro intenzivní efekt

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti. 

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obdshují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale jejich účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci a účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty – a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji. Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny, pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Použití

Nejdříve důkladně protřepejte lahvičku s tekutou složkou. Přiloženou dřevěnou lžičkou naberte z kelímku 5 lžiček sušiny a zalijte 4 lžičkami protřepané tekuté složky. Celé promíchejte v přiložené misce a dřevěným aplikátorem naneste na obličej. Nechte působit 10 minut a poté opláchněte vodou. Masku aplikujte večer na očištěný obličej. Pro ideální účinky opakujte 1-2x týdně. Díky vysoké koncentraci aktivních látek se může po aplikaci masky objevit krátkodobé zčervenání, které ovšem brzy zmizí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.