Leros Baby BIO Fenyklový dětský čaj 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

NAVÍC Leros Baby Ovocná šťáva jablko + aronie 250 ml Při nákupu 2 ks označených produktů značky Leros Baby získáte NAVÍC Leros Baby Ovocnou šťávu jablko + aronie 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na produkty Leros Cold Brew. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

45 ušetříte 10 Kč

Původní cena 55 Kč, sleva 18%

Cena za 100 g: 150 Kč

O produktu

Dětský bylinný čaj bez chemických přísad a aromat. Fenyklový plod pochází z ekologického zemědělství.

Fenykl

  • přispívá k normálnímu trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti
  • přispívá k normální funkci dýchacího systému, pozitivně ovlivňuje sekreci hlenu

Použití:

Čaj se připravuje vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Děti od ukončeného 1. týdne do 6. měsíce: po lžičkách, dávkování konzultujte se svým lékařem (pediatrem). Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku: ½ šálku denně. Děti od 1 roku do 4 let: 1 šálek denně. Děti od 4 let a dospělí: 2-3 šálky denně.

Složení:

Fenyklový plod 100 % BIO.

Upozornění:

Nepřekračujte uvedené dávkování. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na fenykl a jiné rostliny z čeledi okoličnatých (mrkvovitých). Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.