Čaje a čajové směsi

Leros Dětský čaj s ovocem 20x2 g

Značka: LEROS
Produktová řada: Leros Baby

Ovocný čaj pro děti od ukončeného 9. měsíce. Leros Dětský čaj s ovocem je skvělý zdroj vitamínů, přírodních antioxidantů a minerálů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Dětský čaj s ovocem 20x2 g

50010268

Úvod

Ovocný čaj pro děti od ukončeného 9. měsíce, bez kofeinu. Vyvážená čajová směs, která je vhodným doplňkem dětské výživy. Jednotlivé složky jsou zdrojem pro organizmus důležitých přírodních barviv s antioxidačními účinky (plody borůvky, aronie, černého rybízu, květ ibišku), vitamínů (šípky, jablka, aronie) i minerálů (rooibos). Tento čaj je vhodnou součástí pitného režimu pro děti všech věkových skupin.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný čaj pro děti od ukončeného 9. měsíce
  • vhodný k doplnění pitného režimu
  • chutná teplý i studený

Složení

Květ ibišku, šípky, anýz, plody borůvky, jablka, rooibos, plody černého rybízu, plody aronie - černého jeřábu.


Použití

Kojenci od 9 měsíců jeden šálek denně, po lžičkách nebo z dětské láhve.
Děti od tří let jeden šálek 2-3x denně.
Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj.

Nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. V letních měsících doporučujeme podávat vlažný nebo chlazený. Čaj je možno dochutit.
K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.


Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Bez chemických látek, aroma a kofeinu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.