Doplněk stravy

Leros Cold brew Ledové bylinkové osvěžení 3x20 sáčků

Značka: LEROS
5.0

Bylinná směs pro přípravu osvěžujícího ledového čaje. Sada obsahuje čaje Leros Cold brew levandule & meduňka a Leros Cold brew bucco & máta.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Leros Cold brew Ledové bylinkové osvěžení 3x20 sáčků

50136170

Úvod

Bylinná směs vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“ – osvěžujícího ledového nápoje. Sada obsahuje čaje Leros Cold brew levandule & meduňka a Leros Cold brew bucco & máta.

 Leros Cold brew levandule & meduňka

Levandule i meduňka přispívají k příjemnému uvolnění, které navozuje pocit pohody. Meduňka podporuje pozitivní náladu a duševní zdraví. V chuti a vůni dominuje levandule, meduňka zase dodává nápoji citronový podtón. Při kratším vyluhování vynikne aroma levandule, při delším jej doplňuje bylinková chuť meduňky. Květy slézu dávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu, která se může měnit podle teploty nálevu nebo přidáním citrónu či jiné kyselé složky.

Leros Cold brew bucco & máta

Bucco je rostlina s africkými kořeny, která příznivě působí na zdraví močových cest. Nápoji dodává originální chuť připomínající jalovec či černý rybíz. Bucco spolu s květy ibišku a slézu vytváří jedinečnou růžovo-fialovou barvu, která se může měnit podle teploty nálevu nebo přidáním citrónu či jiné kyselé složky. Svěžest nápoje podtrhují lístky máty peprné.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinné směsi pro přípravu „cold brew“
  • Leros Cold brew levandule & meduňka
  • Leros Cold brew bucco & máta

Složení

Levandule & Meduňka: Květ levandule (45 %), Nať meduňky (30 %), Květ slézu (25 %).
Bucco & Máta: List bucco (55 %), Květ ibišku (20 %), Nať máty (25 %), Květ slézu (5 %).


Použití

Dospělí 1–3 sklenice denně. Těhotné a kojící ženy 1 sklenici denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě a mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.