Liquido RADICAL 125 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

339

O produktu

Našli jste ve vlasech nepříjemné překvapení? Liquido RADICAL je účinný přípravek v péči o vlasy a pokožku při výskytu vší a hnid. Šetrné složení na přírodní bázi je dobře snášeno i citlivou pokožkou. Není parfemován a je vhodný i pro malé děti od 3 let a alergiky. Jeho působení je založeno na speciální směsi přírodních silic a olejů. Tyto aktivní látky vytváří nepříznivé podmínky pro existenci, růst a množení vší.

Hlavní vlastnosti:

  • vytváří nepříznivé podmínky pro existenci vší
  • přírodní složení nedráždí pokožku
  • vhodné pro děti od 3 let

Složení

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, DIMETHICONE, ACRYLAMIDE/AMMONIUM ACRYLATE COPOLYMER/ POLYISOBUTENE/POLYSORBATE 20, PROPYLENE GLYCOL, COCOS NUCIFERA OIL, MELIA AZADIRACHTA SEED OIL, CAPRYLYL GLYCOL/ ETHYLHEXYLGLYCERIN, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, THYMUS VULGARIS OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, CETEARETH-20, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL.

Použití

Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství přípravku tak, aby všechny vlasy byly dokonale ošetřeny a vytvořila se jemná pěna. Vlasy řádně překryjte igelitovou čepicí, která je součástí balení. Nechte působit minimálně 15 minut. Poté umyjte vlasy běžným šamponem a osušte fénem. Nad umyvadlem nebo nad vanou zasažené vši, hnidy a larvy důkladně vyčesejte hustým hřebenem, který je součástí balení. Postup doporučujeme po 2–3 dnech zopakovat, nejpozději však do 7. dne. Preventivní denní kontrolu vlasů provádějte po dobu 3 týdnů.

Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. V průběhu používání přípravku Liquido RADICAL nejezte a nekuřte. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepoužívejte při přecitlivělosti na některé obsažené látky. Neaplikujte na poraněnou kůži. Mohou používat těhotné i kojící ženy. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let.