Doplněk stravy

MaxiCor Omega-3 90+30 tobolek

Značka: MAXICOR

MaxiCor Omega-3 jsou tobolky s obsahem omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) získaných z rybího oleje vybraných druhů mořských ryb obohacené vitaminem E. Pro zdravé srdce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: MaxiCor Omega-3 90+30 tobolek

50131089

Úvod

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny získané z rybího oleje vybraných druhů mořských ryb. Přípravek MaxiCor Omega-3 obsahuje cca 70 % čistých omega-3 s vysokým obsahem EPA a DHA a vitamin E. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Hlavní výhody přípravku:

  • garantované množství omega-3 (EPA a DHA) ve farmaceutické kvalitě
  • malá snadno polykatelná tobolka
  • dlouhodobé užívání dostupné pro každého (balení na 4 měsíce)

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky během jídla.


Složení

1 tobolka obsahuje 500 mg izolovaného rybího oleje, z toho 165 mg EPA a 110 mg DHA, vitamin E 5 mg (42 % referenční hodnoty příjmu).

Rybí olej s vysokým zastoupením omega-3 nenasycených mastných kyselin, (obal) želatina, zahušťovadlo: glycerol, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl acetát).


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání s lékařem. Produkt je vhodný k užívání pro těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.