Medpharma Omega 3-6-9 37 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Omega 3-6-9 obsahuje kyseliny omega 3, EPA a DHA, omega 6: GLA a kyselinu linolovou a omega 9: kyselinu olejovou.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

165

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50045532

Doplněk stravy Medpharma Omega 3-6-9 obsahuje brutnákový, lněný a rybí olej. Přípravek obsahuje kyseliny omega 3: ALA (kyselina alfa-linolenová), EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), omega 6: GLA (kyselina gama-linolenová) a kyselina linolová, omega 9: kyselina olejová. DHA a EPA přispívají k udržení normální činnosti srdce (přičemž příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg denně). Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 g denně). Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA a EPA přispívají k udržení normální činnosti srdce (při přívodu 250 mg denně)
  • kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (při přívodu 10 g denně)
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Olej ze semen brutnáku lékařského (Borago officinalis),rybí olej, olej se semen lnu setého (Linum usitatissimum L.), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.