Medpharma Prostata formula 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Prostata formula obsahuje zejména látky rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Selen přispívá k normální spermatogenezi, zinek k normální plodnosti a reprodukci.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50011470

Medpharma Prostata formula obsahuje komplex látek rostlinného původu, ale i vitamin E, selen a zinek. Selen přispívá k normální spermatogenezi, zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Saw palmetto přispívá normální funkci prostaty a močové soustavy a má příznivý vliv na reprodukční systém. Kopřiva příznivě působí na činnost cévní soustavy. Sibiřský ženšen příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, zvyšuje přirozenou obranyschopnost a podporuje činnost krevního oběhu.

Hlavní vlastnosti:

  • komplex přírodních látek, vitamínu E, selenu a zinku pro zdraví prostaty
  • selen podporuje plodnost a reprodukci
  • saw palmeto napomáhá udržet zdravou funkci prostaty
  • ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví
  • ženšen podporuje činnost krevního oběhu

Dávkování

1 tableta 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Plnidlo (fosforečnan divápenatý), serenoa plazivá/saw palmetto extrakt (Serenoa repens), emulgátor (celulosa), extrakt 4:1 z kořene kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), L-alanin, kyselina L-glutamová, L-glycin, dýňová semena (Cucurbita pepo), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), extrakt 4:1 z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), oxid zinečnatý (zinek), slivoň africká (Pygeum africanum), zvlhčující látky (mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), květní pyl, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), protispékavá látka (dioxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), beta-karoten, lykopen, selenan sodný (selen).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.