MOTOROLA FOCUS 88 HD wifi kamera

Elektronika

Značka: MOTOROLA
S Wi-Fi kamerou budete mít přehled o všem, co se děje v dětském pokojíčku, i když tam právě nejste. Přístroj nahrává v HD rozlišení 720p a přenos dat je šifrovaný, aby se k němu nedostal nikdo nepovolaný. Záznam se ukládá do cloudu Hubble.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105464

Společnost Motorola vytvořila Wi-Fi kameru, která vám poslouží jako náhradní pár očí, když zrovna nemůžete děťátko hlídat osobně. Kamera je lepší než běžná dětská chůvička, která reaguje jen na zvuk. Přenáší totiž i video, a to ve vysokém HD rozlišení. Přesto si zachovává funkce běžné u lépe vybavených chůviček, například umožňuje obousměrnou komunikaci.

Kameru stačí připojit k Wi-Fi a stáhnout si do telefonu či tabletu aplikaci Hubble App, abyste mohli záznam sledovat přímo na displeji. Integrovaný mikrofon je vysoce citlivý a zajistí vám jasný zvuk i při menší hlasitosti.

Chrání i celou domácnost

Kromě dětí může kamera ochrání vaši domácnost před nezvanými hosty a vždy vám oznámí jakýkoliv podezřelý pohyb. Během noci přepne na infračervené noční vidění, abyste měli dokonalý přehled 24 hodin denně. Automaticky se zapne při detekci pohybu, zvuku nebo při změně teploty a upozorní vás na svou aktivitu zprávou. Přes telefon ji můžete na dálku ovládat, např. natáčet, naklánět a přibližovat obraz.

Obsah balení

Balení obsahuje Wi-Fi kameru, adaptér s micro USB konektorem, rychlého průvodce a montážní sadu pro připojení kamery na různých místech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.