Kosmetika

NIOXIN Night Density Rescue intenzivní noční sérum 70 ml

Značka: NIOXIN
Produktová řada: Intensive Care

Intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy NIOXIN Night Density Rescue je noční bezoplachová péče. Zlepšuje kvalitu vlasů a zvyšuje jejich hustotu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: NIOXIN Night Density Rescue intenzivní noční sérum 70 ml

50135693

Úvod

Intenzivní sérum pro řídnoucí vlasy. NIOXIN Night Density Rescue je bezoplachová vlasová péče založená na technologii Oxydine24 spojující silné antioxidanty – zázvor, vitamin E a kofein, který stimuluje vlasovou pokožku. Stejně jako pleť, i vlasová pokožka je vystavena oxidačním procesům, vyvolaným volnými radikály. Studie potvrzují, že volné radikály mohou zkracovat životnost vlasového vlákna. Sérum Night Density Rescue zabraňuje jejich působení během spánku, zlepšuje kvalitu vlasů a pomáhá omezit jejich lámavost. Je klinicky prokázáno, že zvyšuje hustotu vlasů za 2 měsíce.**

Výsledek

  • prokazatelně podporuje hustotu vlasů během 2 měsíců**
  • omezuje lámavost vlasů a zanechává pokožku hlavy osvěženou
  • inspirováno procesem noční regenerace těla
  • nezanechává na polštáři žádné zbytky
  • dermatologicky testováno

Složení

Night Density Rescue mimo jiné obsahuje: kofein, panthenol, vitamin E, rostlinné extrakty ze zázvoru a marakuji.


Použití

Používejte pravidelně každý večer: 2-4 kapky séra vmasírujte do vlasové pokožky. Neoplachujte. Po masáži hlavy vlasy jemně vykartáčujte.


O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

**. díky technologii Oxydine24 – silné směsi antioxidantů, o kterých je známo, že neutralizují volné radikály na povrchu pokožky hlavy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.