Kosmetika

NIOXIN System 1 Scalp and Hair Leave-In Treatment bezoplachová péče 100 ml

Značka: NIOXIN
Produktová řada: Optimo System 1

NIOXIN System 1 Scalp and Hair Leave-In Treatment je intenzivní bezoplachová péče o lehce řídnoucí vlasy. Zlepšuje strukturu vlasů a pomáhá k plnějšímu účesu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: NIOXIN System 1 Scalp and Hair Leave-In Treatment bezoplachová péče 100 ml

50135709

Úvod

Intenzivní bezoplachová péče o lehce řídnoucí vlasy. Scalp and Hair Leave-In Treatment je závěrečným krokem 3složkového režimu NIOXIN System 1. Jeho formule založená na technologii BioAMP je bohatá na vitaminy, antioxidanty a rostlinné výtažky, které vyživují pokožku, zlepšují vlasovou strukturu a pomáhají k plnějšímu účesu.

Výsledek

  • péče o lehce řídnoucí vlasy pro podporu jejich objemu
  • zpevňuje strukturu vlasů a zároveň je chrání před lámáním
  • zvyšuje objem každého pramene vlasů a zanechává účes plnější
  • s nikotinamidem a výtažky z kvasnic
  • mátová silice osvěžuje vlasovou pokožku

Složení

NIOXIN System 1 Scalp and Hair Leave-In Treatment mimo jiné obsahuje: nikotinamid, kofein, mátová silice, extrakt z čajových lístků, biotin, lecitin, vitamin E, kvasnicový extrakt, extrakty z grepu, citrónu a pomeranče, extrakty z šištic chmele, kopřivy, listů borůvky, javoru cukrového a cukrové třtiny.


Použití

Přípravek naneste rovnoměrně na vlhké vlasy a vmasírujte do vlasové pokožky. Neoplachujte. Vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Používejte denně. Ideální efekt v péči o mírně řídnoucí vlasy vám přípravek přinese v kombinaci s šamponem a kondicionérem NIOXIN System 1.


O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.