Nuxe Rêve de Miel Medová péče na rty 10 ml

Kosmetika

Značka: NUXE
Medová péče na rty Nuxe Rêve de Miel má transparentní texturu, která zvýrazňuje rty. Její vyživující složení s levandulovým medem z Provence tvoří 97 % přírodních ingrediencí.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO v minimální hodnotě 890 Kč získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
389

O produktu

50140086

Zkrášlete své rty balzámem s vůní medu! Medová péče na rty Nuxe Rêve de Miel má transparentní texturu, která zvýrazňuje rty. Zamilujete si její vyživující složení tvořené 97 % přírodních ingrediencí s levandulovým medem z Provence. Delikátní vůně balzámu tvoří z péče o rty zcela návykový zážitek.

Výsledek

  • vyživuje a hydratuje
  • transparentní textura zvýrazňuje rty
  • rty jsou vláčné a jemně provoněné
  • dřevěná zátka má tvar medové lžičky
  • 97 % přírodních ingrediencí

Složení

Extrakty ze semen oreláníku barvířského, lničky seté a papriky, slunečnicový olej, med, ricinový olej, rozmarýnový extrakt, vitamin E.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Krása z čisté přírody

Kosmetika Nuxe Bio používá ty nejefektivnější aktivní složky, jejichž potenciál je podpořen pomocí technologií šetrných k životnímu prostředí. Životní cyklus této řady Made in France je založen na odpovědném přístupu, který používá ekologicky navržené obaly, aby se snížil dopad na planetu. Řada Nuxe Bio je certikována jako ORGANIC štítkem ECOCERT v souladu se standardy COSMEBIO.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.