Nuxe

Objevte sílu rostlin a její příznivé účinky na lidskou pokožku. Společnost Nuxe si u svých výrobků zakládá na přírodních ingrediencích jejichž základem jsou extrakty z rostlin. Zcela přírodní složení působí blahodárně na všechny typy pleti, nezpůsobuje žádné podráždění ani jiné alergické reakce, a je proto výbornou volbou i pro všechny, kteří mají vysoce citlivou pokožku.

Seřadit podle
Nuxe Parfemovaná voda

50 ml

Kosmetika

Oblíbený parfém zrozený z kultovního Huile Prodigieuse®.
  • Expres po Praze
1 150
Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-age

krém na ruce 75 ml

Kosmetika

Vyživuje ruce, zesvětluje pigmentové skvrny a chrání před jejich tvorbou.
535
Nuxe Creme Prodigieuse Boost

energizující fluidní sérum 100 ml

Kosmetika

Sérum pro hloubkově hydratovanou pleť plnou energie.
  • Expres po Praze
605
Nuxe Zázračný olej

50 ml

Kosmetika

Vyživující a zkrášlující olej pro péči o tvář, tělo i vlasy.
  • Expres po Praze
395

Od ženy pro ženy

Kdo nejlépe se může vcítit do kůže ženy, než jiná žena? Za zrodem francouzské společnosti Nuxe stojí Aliza Jabéz, dcera lékárníka, od kterého čerpala inspiraci ve vztahu k přírodě. Aliza začala experimentovat s rostlinnými výtažky a v 50. letech minulého století si založila značku Nuxe, kde své vědomosti a zkušenosti předávala dalším ženám. V dnešní době patří Nuxe mezi nejvyhledávanější kosmetické značky v Evropě. Uživatelky výrobků Nuxe moc dobře vědí, že se na produkty z jednotlivých produktových řad můžou spolehnout.

Pro všechny typy pleti

Nuxe nabízí produkty pro všechny typy pleti. Stačí si zvolit správnou produktovou řadu, která vám pokožku nejlépe hydratuje, obnoví její sílu, pružnost a obranyschopnost a pomůže předcházet případným nedokonalostem či poškození kůže.

Produktové řady Nuxe

Nuxe nabízí produktové řady, které jsou určeny pro různé typy pleti, ale také k obecné péči o pokožku během a o opalování (řada Sun) nebo k jejímu pečlivému odlíčení a čištění. O kvalitní a soustavnou hydrataci pokožky se starají výrobky z řad Crème Fraîche de Beauté, Créme Prodigieuse Boost a Nuxe Rêve de Miel. Pro všechny typy pleti jsou určeny řady Body pro každodenní péči, Reve de Thé pro revitalizaci pokožky, Prodigieux ke kvalitní péči při sprchování a suchý olej Huile Prodigieuse. K pečlovému odlíčení a očištění pleti je určena řada Very Rose. Se smíšenou pletí pomůže produktová řada Aquabella. Pro ženy od 50 let se zralou pokožkou je speciálně vytvořena řada Nuxuriance Ultra, která zpomaluje stárnutí pleti. Ženám nad 60 let je určena řada Nuxuriance Gold.