NUXE

  (62)
NUXE

NUXE je francouzská značka, vhodná pro všechny typy pokožky, pro ženy i muže, a proto je oblíbená po celém světě. Klade důraz na používání přírodních ingrediencí, jejichž základem jsou extrakty z rostlin. Kombinuje v sobě jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Všechny produkty jsou navrženy a vyrobeny ve Francii tak, aby splňovaly požadavky farmaceutické kvality a obsahovaly aktivní látky přírodního původu. Se 45 patenty byl NUXE dvakrát odměněn společností Inpi za strategii výzkumu a vývoje.


NUXE - ikonický produkt Huile Prodigieuse


JEDINEČNÁ VIZE KRÁSY

Přírodní receptury, neuvěřitelné smyslové potěšení a celková účinnost: to je NUXE. Inspirace značky vychází z přírody, upřednostňuje ingredience přírodního původu získané pomocí procesů šetrných k životnímu prostředí. Pomocí exkluzivních postupů jsou extrahovány ty nejúčinnější látky a vznikají produkty, které jsou navrženy podle přísné charty a testovány pod dermatologickým dohledem nezávislými laboratořemi.

NAŠE ZÁVAZKY

Chránit planetu a šetřit její zdroje jsou pro nás klíčovými zájmy týkající se výběru účinných látek přírodního původu, složení přípravků a také balení. Již několik let se věnujeme ekologickému designu, s každým uvedením nového produktu na trh zmenšujeme uhlíkovou stopu. Podnikáme kroky k ochraně flóry a fauny. Snahu o ochranu včel podporujeme zejména sponzorováním úlů se sdružením Un Toit pour les Abeilles (Domov pro včely) od roku 2010. V boji proti plastovému znečištění na pobřeží pracujeme také se sdružením OCEANOPLASTIC ve Francii. Naše sluneční přípravky se vyrábí s respektem k mořskému prostředí a byly testovány na mořském ekosystému.IKONICKÉ PRODUKTY  MERVEILLANCE® LIFT

  Zpevňuje pleť a koriguje vrásky.

  5 pečujících přípravků s olejem z mikrořas proti stárnutí pleti bylo vyvinuto v souladu s našimi závazky čisté krásy. Složení je veganské, bez obsahu silikonů a obsahuje minimálně 96 % ingrediencí přírodního původu.

  Korektivní olej z mikrořas má obrovskou koncentraci esenciálních mastných kyselin a přírodních antioxidantů. Působí na dermálně-epidermálním spojení, což je klíčová oblast pro zachování mladistvosti pleti, posiluje kolagenová vlákna, dodává pleti objem a redukuje vrásky.

  Řada Merveillance® Lift je naprostým pokladem, kombinující účinnost a smyslné a návykové textury s neodolatelnou jemnou vůní.  PRODUKTOVÉ ŘADY


  NUXE Crème Fraîche®

  CRÊME FRAÎCHE®

  Jedinečná kombinace rostlinných mlék a extraktu z řas. Tato řada poskytuje 48hodinovou hydrataci, zklidňuje a chrání pokožku před znečištěním.

  NUXE BIO

  NUXE BIO

  Silná, smyslná a společensky odpovědná organická kosmetika. Éra krásy, která oslavuje mocnou sílu přírody. Certifikované a organické kosmetické produkty. Potenciál aktivních složek přírodního původu je umocněn zelenými technologiemi. Jejich 100% přírodní vonné textury se vpíjí do pokožky a přináší maximální požitek.

  NUXE SUPER SÉRUM 10

  SUPER SÉRUM 10

  Univerzální protivráskový koncentrát. 100% přírodní mikrofluidní mikrosfericky oddělené rostlinné oleje.

  NUXE MULTIFUNKČNÍ PÉČE Prodigieuse®

  MULTIFUNKČNÍ PÉČE PRODIGIEUSE®

  Multifunkční péče o tvář, tělo a vlasy. Ikonické produkty s jedinečnou suchou texturou a neodolatelnou vůní.                        

  NUXE AQUABELLA®

  AQUABELLA®

  Hydratace a zkrášlující efekt pro smíšenou pleť.

  NUXE Crème Prodigieuse® Boost

  CRÊME PRODIGIEUSE ® BOOST

  Multikorekční péče o pleť pro věkovou skupinu 25+. Tato řada je účinná díky antioxidačnímu komplexu z jasmínového květu. Výsledkem je svěží, zářivá a omlazená pleť s ohledem na rovnováhu pokožky.

   

  NUXE MERVEILLANCE® Lift

  MERVEILLANCE® LIFT

  Řada proti stárnutí, která zpevňuje a posiluje pleť a koriguje vrásky. Pro věkovou skupinu 35+.Obsahuje olej z mikrořas, který účinně zpomaluje známky stárnutí pleti a byla vyvinuta v souladu s našimi závazky čisté krásy. Složení je veganské, bez obsahu silikonů a obsahuje minimálně 96 % ingrediencí přírodního původu.

  NUXURIANCE ®ULTRA

  Globální řada proti stárnutí pleti s biflorálními® buňkami ze šafránu, bugenviley a obnovujícím komplexem Oleoactif® pro věkovou skupinu 50+. Obnovuje buňky, regeneruje pleť a vyplňuje vrásky. Pro všechny typy pleti.

  NUXE VÝŽIVNÁ MEDOVÁ PÉČE Rêve de Miel®

  VÝŽIVNÁ MEDOVÁ PÉČE RÊVE DE MIEL®

  Řada produktů Rêve de miel® je opravdovým potěšením pro všechny typy pleti, je vhodná i pro tu nejsušší a nejcitlivější pokožku. Vyživuje a zklidňuje.

  NUXE NUXURIANCE® Gold

  NUXURIANCE® GOLD

  Komplexní péče proti viditelným známkám stárnutí pleti pro věkovou skupinu 60+. Kombinuje regenerační sílu šafránu, biflorálních buněk® bugenviley a zářivou sílu porcelánové růže s obnovujícím komplexem Oleoactif® pro velmi suchou a oslabenou pleť. Složení s více než 92 % ingrediencí přírodního původu.

   

  NUXE ČISTICÍ A ODLIČOVACÍ PŘÍPRAVKY VERY ROSE

  ČISTICÍ A ODLIČOVACÍ PŘÍPRAVKY VERY ROSE

  Řada NUXE Very Rose jemně a účinně čistí pleť a odstraňuje make-up díky zklidňujícím vlastnostem růžové květové vody a hydratačnímu komplexu 100% rostlinného původu.

  NUXE PÉČE O TĚLO NUXE BODY Rêve de Thé

  PÉČE O TĚLO NUXE BODY RÊVE DE THÉ

  Pečující tělové přípravky s revitalizující vůní zeleného čaje a ultra osvěžující texturou pro zkrášlení pokožky.

  NUXE Opalovací péče NUXE SUN

  OPALOVACÍ PÉČE NUXE SUN

  Ochranné přípravky NUXE Sun obsahují pečlivý výběr slunečních filtrů. Nabízejí účinnou ochranu před UVA a UVB paprsky a díky svým přirozeným antioxidantům zároveň chrání pokožku před předčasným stárnutím souvisejícím se sluncem.

  NUXE INSTA MASKY

  INSTA MASKY

  Okamžité zkrášlení pleti za pouhé 2 minuty.

  NUXE Vůně

  VŮNĚ

  Relaxační i smyslné tělové vůně, které navodí pocit jedinečnosti.  Seřadit podle

  Objevte sílu rostlin a její příznivé účinky na lidskou pokožku. Společnost Nuxe si u svých výrobků zakládá na přírodních ingrediencích jejichž základem jsou extrakty z rostlin. Zcela přírodní složení působí blahodárně na všechny typy pleti, nezpůsobuje žádné podráždění ani jiné alergické reakce, a je proto výbornou volbou i pro všechny, kteří mají vysoce citlivou pokožku.

  Od ženy pro ženy

  Kdo nejlépe se může vcítit do kůže ženy, než jiná žena? Za zrodem francouzské společnosti Nuxe stojí Aliza Jabéz, dcera lékárníka, od kterého čerpala inspiraci ve vztahu k přírodě. Aliza začala experimentovat s rostlinnými výtažky a v 50. letech minulého století si založila značku Nuxe, kde své vědomosti a zkušenosti předávala dalším ženám. V dnešní době patří Nuxe mezi nejvyhledávanější kosmetické značky v Evropě. Uživatelky výrobků Nuxe moc dobře vědí, že se na produkty z jednotlivých produktových řad můžou spolehnout.

  Pro všechny typy pleti

  Nuxe nabízí produkty pro všechny typy pleti. Stačí si zvolit správnou produktovou řadu, která vám pokožku nejlépe hydratuje, obnoví její sílu, pružnost a obranyschopnost a pomůže předcházet případným nedokonalostem či poškození kůže.

  Produktové řady Nuxe

  Nuxe nabízí produktové řady, které jsou určeny pro různé typy pleti, ale také k obecné péči o pokožku během a o opalování (řada Sun) nebo k jejímu pečlivému odlíčení a čištění. O kvalitní a soustavnou hydrataci pokožky se starají výrobky z řad Crème Fraîche de Beauté, Créme Prodigieuse Boost a Nuxe Rêve de Miel. Pro všechny typy pleti jsou určeny řady Body pro každodenní péči, Reve de Thé pro revitalizaci pokožky, Prodigieux ke kvalitní péči při sprchování a suchý olej Huile Prodigieuse. K pečlovému odlíčení a očištění pleti je určena řada Very Rose. Se smíšenou pletí pomůže produktová řada Aquabella. Pro ženy od 50 let se zralou pokožkou je speciálně vytvořena řada Nuxuriance Ultra, která zpomaluje stárnutí pleti. Ženám nad 60 let je určena řada Nuxuriance Gold.