Kosmetika

Nuxe SUN Delikátní krém na tvář SPF 30 50 ml

Značka: NUXE
Produktová řada: Sun
  • Chraňte svou pleť před slunečními paprsky. Delikátní krém na tvář SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením.
NAVÍC Nuxe set Při nákupu produktů značky NUXE a NUXE BIO nad 590 Kč získáte NAVÍC Nuxe set za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nuxe SUN Delikátní krém na tvář SPF 30 50 ml

50089664

Úvod

Chraňte svou pleť před slunečními paprsky. Nuxe Sun Delikátní krém na tvář SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Snadno proniká do pokožky, nezanechává bílý film a je zvláště vhodný pro jemnou pokožku obličeje, kde pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn. S nádhernou vůní sladkého pomeranče, květu Tiaré a vanilky.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB slunečním zářením
  • pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn
  • s anti-age buněčnou ochranou
  • speciálně určený na obličej
  • s hedvábnou texturou 

Složení

S růžovým prachem a výtažky z kokosu a vanilky.


Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku (více krému = větší ochrana) a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. 


Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 14. hodinou. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.