Nuxe SUN Delikátní krém na tvář SPF 30 50 ml

Kosmetika

Značka: NUXE
Chraňte svou pleť před slunečními paprsky. Delikátní krém na tvář SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
299 ušetříte 150 Kč

Původní cena 449 Kč sleva 33%

O produktu

50089664

Chraňte svou pleť před slunečními paprsky. Nuxe Sun Delikátní krém na tvář SPF 30 s anti-age buněčnou ochranou pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Snadno proniká do pokožky, nezanechává bílý film a je zvláště vhodný pro jemnou pokožku obličeje, kde pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn. S nádhernou vůní sladkého pomeranče, květu Tiaré a vanilky.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB slunečním zářením
  • pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn
  • s anti-age buněčnou ochranou
  • speciálně určený na obličej
  • s hedvábnou texturou 

Složení

S růžovým prachem a výtažky z kokosu a vanilky.

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku (více krému = větší ochrana) a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. 

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 14. hodinou. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.