Nuxe SUN Hedvábný krém na obličej SPF 50 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

489

O produktu

Vysoká ochrana před slunečními paprsky s anti-age buněčnou ochranou. Nuxe Sun Hedvábný krém na obličej SPF 50 pro dokonalé opálení chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Speciálně určený na obličej a dekolt, kde pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn. Nezanechává bílý film. S nádhernou vůní sladkého pomeranče, květu Tiaré a vanilky.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB slunečním zářením
  • pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn
  • s anti-age buněčnou ochranou
  • vhodný na obličej a dekolt
  • s hedvábnou texturou a voděodolným složením

Složení

S růžovým prachem a výtažky z kokosu a vanilky.

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku (více krému = větší ochrana) a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme jeho aplikaci během dne několikrát opakovat, zvláště po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 14. hodinou. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.