OFF! Max spray 100 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Značka: OFF!
OFF! Max repelent ve spreji vám nabízí maximální ochranu proti dotěrnému hmyzu. Chrání před komáry, tygřími komáry, klíšťaty, ovády i blechami. Působí až šest hodin. Aplikace na kůži i oděv.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
139

O produktu

50073983

OFF! Max repelent ve spreji vám nabízí maximální ochranu proti dotěrnému hmyzu. Vaše tělo ochrání před komáry na dobu až šesti hodin. Proti tygřím komárům vás ochrání pět hodin a před ovády a klíšťaty celé čtyři hodiny.

Repelent ve spreji OFF! Max je navíc šetrný k pokožce a lze jej aplikovat na kůži i oděv. Na pokožce nezanechává mastné stopy a nepoškozuje oblečení.

• ochrání před komáry, tygřími komáry, klíšťaty, ovády i blechami
• působí až šest hodin
• je šetrný k pokožce i oblečení
• nezanechává mastné stopy
• komplex účinných látek – ochrání před komáry, tygřími komáry, klíšťaty, ovády i blechami až na šest hodin

Použití:

Aplikujte na pokožku celého těla, oblast krku i na obličej. Nastříkejte ze vzdálenosti patnácti až dvaceti centimerů. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Při použití na tvář a krk nastříkejte repelent nejdříve do dlaní a až poté následně rozetřete. Neaplikujte na nadměrně opálenou či podrážděnou pokožku. 


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.