Registrovaný léčivý přípravek

Olfen 140 mg léčivé náplasti 5 ks

Značka: OLFEN

Náplast působí proti bolesti při akutním natažení, podvrtnutím nebo pohmoždění v důsledku úrazu.

Velikost balení
305

O produktu: Olfen 140 mg léčivé náplasti 5 ks

50090361

Úvod

Olfen 140 mg léčivá náplast je určena ke krátkodobé místní léčbě bolesti způsobené poraněním, pohmožděním či podvrtnutím, které vzniklo následkem úrazu nebo přecením sil při sportovních aktivitách. Je vhodná pro dospělé a dospívající od 16 let.


Dávkování

Přiložte 1 náplast na bolestivé místo 2x denně, a to ráno a večer. Použijte maximálně 2 náplasti za den. Jestliže je zraněných míst více, ošetřujte pouze jedno bolavé místo. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Delší použití musí být konzultováno s lékařem a nesmí přesáhnout 7 dní.


Složení

Léčivou látkou je diclofenacum natricum (140 mg v jedné náplasti).

Pomocnými látkami jsou glycerol, propylenglykol (E1520), diisopropyl-adipát, krystalizující sorbitol 70% (E420), sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, základní butylovaný methakrylátový kopolymer, dihydrát dinatrium-edetátu, siřičitan sodný (E221), butylhydroxytoluen (E321), síran draselno-hlinitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, přirozený lehký kaolin, lauromakrogol, levomenthol, kyselina vinná, čištěná voda, netkaná polyesterová vrstva, polypropylénová fólie.


Upozornění

Vyvarujte se vystavení léčené plochy přímému slunečnímu světlu nebo soláriu do jednoho dne po odstranění náplasti.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.