OnlyEco Prostředek na nádobí 1 l

Drogerie

Značka: ONLYECO
Efektivně odstraňuje mastnotu a nečistoty a zároveň je šetrný k Vašim rukám i přírodě. Obsahuje 99,75 % čistě přírodních složek. S vůní pomerančového oleje.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

119
Dočasně nedostupné

O produktu

50119470

Hledáte prostředek na mytí nádobí, který bude efektivní v odstraňování mastnoty a nečistot a zároveň šetrný k Vašim rukám i přírodě? OnlyEco Prostředek na nádobí neobsahuje umělá barviva ani sulfáty. Garantuje obsah 99,75 % čistě přírodních složek a svou kvalitu dosvědčuje certifikací od EcoCert – Natural Detergent. Rafinovaný biosurfaktin z řepky zajišťuje opravdu důkladné odstranění všech nečistot a má zároveň antibakteriální efekt. Glycerin leští a chrání před usazováním nečistot. Pomerančový olej je účinným bojovníkem s mastnotou a pečuje i o Vaše ruce.

Hlavní vlastnosti:

  • 99,75 % přírodních složek
  • důkladně odstraňuje nečistoty
  • šetrný k Vašim rukám

Složení

<5 % neionogenní surfaktanty (povrchově aktivní látky na bázi cukru), <5 % aniontové surfaktanty (sulfát alkoholu kokosového oleje a surfaktin sodný), <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, hydroxymethylglycinát sodný, přírodní esenciální olej z pomeranče (obsahuje: Limonen), chlorid sodný, demineralizovaná voda, glycerin, balsamické přísady, kyselina citronová.

Použití

Do teplé vody ve dřezu, připravené k mytí nádobí, přidejte 1 čajovou lžičku přípravku.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.