Oral-B D 2 KIDS (DB 4K) zubní kartáček 1 ks

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
1.0
Dětský kartáček na zuby s oscilací 9 600 se snadno používá. Senzor tlaku kontroluje, zda na zuby příliš netlačíte, aby nedocházelo k namáhání zubní skloviny. Ovládání je jednoduché, stačí stisknout tlačítko start a časovač na jednu minutu vás upozorní, kdy je čištění dokončeno.
CashBack na vybrané produkty Oral-B

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

295
Dočasně nedostupné

O produktu

50099632

Nejen dospělé, ale i děti trápí zubní kazy. Je proto potřeba již odmalička své malé potomky učit správné ústní hygieně. Vynechejte klasické manuální kartáčky a  přejděte k Oral B. Přední výrobce pomůcek k ústní hygieně vám nabízí dětský elektrický zubní kartáček, který je speciálně vytvořen pro použití u dětí od 3 let.

Jednoduché ovládání

Přístroj stačí pouze zapnout, veškerou práci odvede místo vás. Zbytky jídel a plak odstraňuje oscilačním systémem a rychlostí až 9 600 kyvů/kmitů za minutu. Tento interval zajišťuje efektivní čištění zubů, mezizubních prostorů i oblastí podél dásní. Povrch kartáčku je měkčený, nedráždí proto ani citlivé zoubky a dásně dětí, kterým proto čištění nebude vadit.

Indikátor opotřebení

Kartáček je vybaven indikátorem opotřebení. Ten vás vždy upozorní na to, že hlavice se štětinami již nefunguje tak, jak by měla, a je proto potřeba ji vyměnit za novou, aby čištění zubů bylo stále efektivní a účinné. Kartáček funguje bezdrátově, pohání ho 2 AA 1,5V baterie. Aby se dětem ještě více líbil, je potažen líbivým dětským motivem.

Technické parametry:

  • Oscilační systém - až 9600 kyvů/kmitů / min
  • Efektivní čištění zubů, mezi zuby a podél dásní
  • Měkčený potah povrchu
  • 1 dětský vyměnný kartáček s indikátorem opotřebení - INDICATOR
  • Zmenšená hlava náhradního násuvného kartáčku pro děti
  • Bateriový provoz - 2 AA baterie 1,5V
  • Speciálně pro děti od 3 let

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.