Oral-B EB 25-4 Floss Action náhradní hlavice s technologií CleanMaximiser 4 ks

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
5.0
Kartáčková hlava má speciálně vyvinutá vlákna MicroPulse, která narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.
Skladem na e-shopu
535

O produktu

50132713

Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B Floss Action mají speciálně vyvinutá vlákna MicroPulse, která narušují zubní plak a odstraňují ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. Hlavice disponují technologii CleanMaximiser, která způsobí zežloutnutí původně zelených vláken ve chvíli, kdy je již potřeba hlavici vyměnit. To pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Unikátní kulatá kartáčková hlava obsahuje vlákna, která se dostanou hluboko mezi zuby, takže optimálně pokrývají jejich povrch. Hlavice jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4 náhradní hlavice pro sonické zubní kartáčky Oral-B
  • technologie CleanMaximiser vám pomůže poznat, kdy je čas vyměnit kartáčkovou hlavu za novou
  • kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B (kromě modelů Pulsonic & iO)

banner


Použití

Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu každé tři měsíce. Zdokonalené kartáčkové hlavy Floss Action obsahují technologii vláken CleanMaximiser, díky které zelená vlákna zežloutnou. Tím upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit, aby bylo čištění stále optimální.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.