516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B OXYJET (MD 20) ústní sprcha

Akce -21%
Oral-B  OXYJET (MD 20) ústní sprcha

Oral-B OXYJET (MD 20) ústní sprcha

50099627
Dentální hygiena
1 899 Kč 2399 Kč
Skladem na e-shopu

Odstraňte z mezizubních prostorů zbytky jídel a zabraňte vzniku zubních kazů. Oral B vytvořil ústní sprchu Oxyjet, která nabízí 5 různých čisticích programů a rychlostí. Se síťovým napájením máte vždy jistotu, že se vám přístroj nevybije v polovině používání.

Podrobné informace o produktu

Zubní kartáček odstraní ze zubů a dásní plak a nečistoty. Zbytky jídel se však usazují také v mezizubních prostorech, které jsou mnohdy tak malé, že se do nich štětiny kartáčku nedostanou. Je proto potřeba používat ústní vody či sprchy, které protečou každou skulinkou v mezizubních prostorech a účinně odstraní jídlo, bakterie, viry a další organické látky v ústech. K tomuto účelu společnost Oral B vytvořila ústní sprchu. Vyberte si z pěti různých čisticích programů a rychlostí pro ty nejlepší výsledky podle vašich vlastních podmínek.

Speciální technologie

Ústní sprcha využívá technologii s mikrobublinkami, která je účinná, a přesto nedráždí zuby ani dásně a je proto vhodná i pro lidi, kteří mají problémy s citlivými a krvácejícími dásněmi. Jedinečné složení je ideální pro každodenní používání po vyčištění zubů, hodí se pro živé zuby, implantáty, můstky i korunky. Mikrobublinky mají blahodárný účinek na dásně, které masírují a redukují jejich krvácení.

Dva druhy proudu

Přístroj lze používat dvěma způsoby. Můžete si zvolit spirálový proud, který zajistí komplexní vyčištění zubů, během které dochází k masáži dásní. Druhou možností je přímý monoproud, jehož se doporučuje využívat pro specifické čištění, například pokud nosíte rovnátka , nebo když se staráte o zubní můstky.
Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201378617

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.