Oral-B OXYJET (MD 20) ústní sprcha

Dentální hygiena

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1899 ušetříte 500 Kč

Původní cena 2399 Kč, sleva 21%

O produktu

Zubní kartáček odstraní ze zubů a dásní plak a nečistoty. Zbytky jídel se však usazují také v mezizubních prostorech, které jsou mnohdy tak malé, že se do nich štětiny kartáčku nedostanou. Je proto potřeba používat ústní vody či sprchy, které protečou každou skulinkou v mezizubních prostorech a účinně odstraní jídlo, bakterie, viry a další organické látky v ústech. K tomuto účelu společnost Oral B vytvořila ústní sprchu. Vyberte si z pěti různých čisticích programů a rychlostí pro ty nejlepší výsledky podle vašich vlastních podmínek.

Speciální technologie

Ústní sprcha využívá technologii s mikrobublinkami, která je účinná, a přesto nedráždí zuby ani dásně a je proto vhodná i pro lidi, kteří mají problémy s citlivými a krvácejícími dásněmi. Jedinečné složení je ideální pro každodenní používání po vyčištění zubů, hodí se pro živé zuby, implantáty, můstky i korunky. Mikrobublinky mají blahodárný účinek na dásně, které masírují a redukují jejich krvácení.

Dva druhy proudu

Přístroj lze používat dvěma způsoby. Můžete si zvolit spirálový proud, který zajistí komplexní vyčištění zubů, během které dochází k masáži dásní. Druhou možností je přímý monoproud, jehož se doporučuje využívat pro specifické čištění, například pokud nosíte rovnátka , nebo když se staráte o zubní můstky.