Penco X-Ride 3 tablety

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Energetický stimulant s kofeinem, taurinem, theobrominem a vitaminem C. Je vhodný nejen pro sportovce, ale i studenty, řidiče nebo manažery.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50116123

Energetický stimulant v tabletách rozpustných v ústech s třešňovou příchutí a chladivým efektem. Obsahuje kombinaci biologicky aktivních látek s povzbuzujícími účinky: kofein, taurin, extrakt z kakaových bobů a vitamínu C. Nosičem těchto látek je glukóza. Penco X-Ride je vhodný nejen pro sportovce, ocení jej i studenti, řidiči nebo manažeři.

Aktivní složky v jedné tabletě

  • 60 mg kofeinu, který pomáhá zlepšit soustředění a zvýšit vytrvalostní výkon
  • 100 mg taurinu
  • 20 mg extraktu z kakaových bobů s 10% obsahem alkaloidu theobrominu
  • 150 mg vitamínu C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, který se může při větší zátěži organizmu také zvyšovat

Složení

Glukóza, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, vitamín C (L-askorbová kyselina), taurin, přírodní barvivo: sušená šťáva z červené řepy 2,4 %, kofein, aroma, extrakt z kakaových bobů s 10% obsahem theobrominu, protispékavá látka: stearan hořečnatý. Jedna tableta Penco X-Ride obsahuje: 60 mg kofeinu, 100 mg taurinu, 20 mg extraktu z kakaových bobů s 10% obsahem theobrominu, 150 mg vitamínu C, 1400 mg glukózy, šťávu z červené řepy.

Použití

Dospělí mohou užívat 1-3 tablety denně. Tabletu rozkousejte nebo nechte zvolna rozpustit v ústech, můžete zapít vodou nebo hypotonickým nápojem. Vytrvalostním sportovcům doporučujeme užít 1 tabletu Penco X-Ride asi hodinu před intenzivní zátěží s tím, že sportovec příjem kofeinu z jiných zdrojů den před výkonem zcela vynechá. Během výkonu při prvních příznacích únavy pak použije další tabletu. Penco X-Ride je vhodný i v průběhu delší psychické zátěže pro oddálení únavy a zlepšení koncentrace.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na kofein. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.